Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
Hotline:
22 100 15 90
konsultanci, poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn, poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00
Napisz do nas

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
 
Wybierz auto:
Szukaj po numerze
Więcej opcji
Szukaj po nazwie
Kategorie
     ładowanie...
Informacje
Przed zakupami
» Jak szukać części
» Jak zamawiać
» Zmiana adresu dostawy
» Zmiana danych do faktury
» Czas realizacji
» Koszty dostawy
» Odbiór osobisty
» Jakość części
» Części regenerowane i kaucje
» Gwarancja
» Godziny składania zamówień
» Dostępność części
» Części niedostępne
» Ceny części
» Zakupy na raty
» Tax free dla turystów
» Tax Free for Tourists
» Tax Free for Турист
» Bezpieczeństwo danych

W trakcie zakupów
» Formy płatności

Po zakupach
» Status zamówienia
» Łączenie zamówień
» Dokument sprzedaży
» Reklamacja dostawy
» Zwroty
» Wymiana zakupionego produktu

Programy bonusowe
» Procenty za zakupy

Inne
» Dane firmy
» Regulamin do 25.12.2014
» Regulamin od 25.12.2014
» Mapa serwisu
0 092 S50 070
Napięcie [V]:12
Pojemność akumulatora [Ah]:74
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A]:750
Dług (...Zobacz więcej)

Akumulator, S5
0 092 S50 070
BOSCH

cena brutto
393.00 zł

Oblicz Ratę Santander Consumer Bank

numery handlowe:12V 74Ah 750A , 574 402 075 , S5 007 , 12V74Ah750A, 574402075, S5007
numer części: 0 092 S50 070
producent: BOSCH
Napięcie [V]:12
Pojemność akumulatora [Ah]:74
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A]:750
Długość [mm]:278
Szerokość [mm]:175
Wysokość [mm]:175
Położenie biegunów:0
Wykonanie strefy podłogowej:B13
Rodzaj bieguna:1

Status produktu: Normal

informacja serwisowa: zobacz instrukcję montażu 0 092 S50 070zobacz instrukcję montażu 0 092 S50 070zobacz instrukcję montażu 0 092 S50 070zobacz instrukcję montażu 0 092 S50 070
Koszt kaucji: 30.00 zł
więcej na temat kaucji - Części regenerowane i kaucje


Sprawdź zastosowanie wybranej części

Akumulator, S5, BOSCH, 0 092 S50 070
Akumulator, S5, BOSCH, 0 092 S50 070Akumulator, S5, BOSCH, 0 092 S50 070Akumulator, S5, BOSCH, 0 092 S50 070Akumulator, S5, BOSCH, 0 092 S50 070Akumulator, S5, BOSCH, 0 092 S50 070Akumulator, S5, BOSCH, 0 092 S50 070Akumulator, S5, BOSCH, 0 092 S50 070Akumulator, S5, BOSCH, 0 092 S50 070Akumulator, S5, BOSCH, 0 092 S50 070Akumulator, S5, BOSCH, 0 092 S50 070

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Reflektor 20-0462-05-2 TYC EUROPE B.V.
Reflektor
TYC EUROPE B.V.
20-0462-05-2
wzmocnienie zderzaka B057194-1-TYG TONG YANG
wzmocnienie zderzaka
TONG YANG
B057194-1-TYG
Klocki hamulcowe - komplet 301464 VALEO
Klocki hamulcowe - komplet
VALEO
301464
płyn chłodniczy PETRYGO Q 5L PETR-5L-Q PETRYGO
płyn chłodniczy PETRYGO Q 5L
PETRYGO
PETR-5L-Q
Podpora, zderzak 5502-00-0551940P BLIC
Podpora, zderzak
BLIC
5502-00-0551940P
Filtr powietrza AP196 FILTRON WIX
Filtr powietrza
FILTRON WIX
AP196
numery OEM:
AUDI 191 915 105 AB
AUDI 191 915 105 M
AUDI 191 915 105 Q
AUDI 4A0 915 105 B
AUDI 4A0 915 105 C
AUDI 4A0 915 105 D
AUDI 4A0 915 105 E
AUDI 4A0 915 105 F
AUDI 4A0915105B
AUDI 4A0915105C
AUDI 4A0915105D
AUDI 4A0915105E
AUDI 4A0915105F
FIAT 46227877
FIAT 50503183
FIAT 60677709
FORD 1072348
FORD 1130886
FORD 1130888
FORD 3U2J 10655 DA
FORD 3U2J10655DA
FORD YS7J 10655 D2A
FORD YS7J 10655 D4A
FORD YS7J10655D2A
FORD YS7J10655D4A
OPEL 1201264
OPEL 19001646
OPEL 19002974
OPEL 19003130
OPEL 19023517
OPEL 19201470
OPEL 19201873
OPEL 24446352
OPEL 24447233
OPEL 6201271
OPEL 6201272
OPEL 6777172
OPEL 90540477
OPEL 90567354
OPEL 91158372
OPEL 91158376
OPEL 9159074
OPEL 9159075
OPEL 9201470
OPEL 9201873
PORSCHE 999 611 055 20
PORSCHE 99961105520
RENAULT 77 00 431 761
RENAULT 77 11 222 787
RENAULT 7700431761
RENAULT 7711222787
SEAT 1L0 915 105 D
SEAT 1L0915105D
VAUXHALL 19003130
VAUXHALL 91158372
VAUXHALL 91158376
VAUXHALL 9201470
VAUXHALL 9201873
VW (VOLKSWAGEN) 191 915 105 AB
VW (VOLKSWAGEN) 191 915 105 M
VW (VOLKSWAGEN) 191 915 105 Q
VW (VOLKSWAGEN) 191915105AB
VW (VOLKSWAGEN) 191915105M
VW (VOLKSWAGEN) 191915105Q
HOLDEN 9201873
BENTLEY PM3 255 5PB
BENTLEY PM32555PB
zamienniki:
numercenaproducent
5744020753162396.00 złVARTA
EA722382.00 złEXIDE
Aktualnie oglądany:  Akumulator, S5, 0 092 S50 070 • BOSCH • e-autoparts.pl
Płatności
producent
BOSCH
Artykuły
Jak interpretowac wyniki badań skutecznosci tłumienia amortyzatorów.
News więcej

Bicie tarczy hamulcowej - przyczyny i diagnostyka
22-11-2016

Linia sprzęgieł Valeo Classic
28-09-2016

Auto-Starter w ofercie e-autoparts.pl!
14-12-2015

Promocja Zimmermann !
tarcze hamulcowe
klocki hamulcowe
bębny hamulcowe
26-11-2015

VFM - nowa linia tłumików Bosal
21-02-2014

Wysokiej jakości termostaty samochodowe Gates
25-11-2013

Metalowe uszczelki pod głowicę Metaloflex® Erling
23-09-2013

Samochodowe filtry kabinowe Denso
11-09-2013

Czym sa kody wyposażenia aut z grupy VW?
09-09-2013

Denso - wycieraczki hybrydowe do samochodów
09-06-2013



Copyright © 2009 e-autoparts.pl