Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
Składanie zamówień:
22 100 15 90
konsultanci, poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn, poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00
Napisz do nas

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
 
Wybierz auto:
Szukaj po numerze
Szukaj po nazwie
Kategorie
     ładowanie...
Informacje
Przed zakupami
» Jak szukać części
» Jak zamawiać
» Zmiana adresu dostawy
» Zmiana danych do faktury
» Czas realizacji
» Koszty dostawy
» Odbiór osobisty
» Jakość części
» Części regenerowane i kaucje
» Gwarancja
» Godziny składania zamówień
» Dostępność części
» Części niedostępne
» Ceny części
» Zakupy na raty
» Tax free dla turystów
» Tax Free for Tourists
» Tax Free for Турист
» Bezpieczeństwo danych

W trakcie zakupów
» Formy płatności

Po zakupach
» Status zamówienia
» Łączenie zamówień
» Dokument sprzedaży
» Reklamacja dostawy
» Zwroty
» Wymiana zakupionego produktu

Programy bonusowe
» Procenty za zakupy

Inne
» Dane firmy
» Regulamin do 25.12.2014
» Regulamin od 25.12.2014
» Mapa serwisu
WL7097
Wysokość [mm]:116,5
Wymiar gwintu:UNF 3/4''-16
średnica zewnętrzna [mm]:93
Rodzaj zawor (...Zobacz więcej)

Filtr oleju
WL7097
WIX

cena brutto
27.99 zł

    Ocena:
Powyżej 200 zł kupisz z Santander na raty!

numer części: WL7097
producent: WIX
Wysokość [mm]:116,5
Wymiar gwintu:UNF 3/4''-16
średnica zewnętrzna [mm]:93
Rodzaj zaworu:zawór ograniczający cisnienie
Rodzaj filtra:Filtr przykręcany
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2:z zaworem zwrotnym



Sprawdź zastosowanie wybranej części

Filtr oleju, WIX, WL7097

numery OEM:
DAIHATSU 1560187306
FIAT 1930327
FIAT 82407227
FORD E7NN6714DA
ISUZU 132011
MAZDA 016414310
MAZDA 16414310
MERCEDES-BENZ 0011844725
MERCEDES-BENZ 0011844825
MERCEDES-BENZ 0021848701
MERCEDES-BENZ 0021849001
MERCEDES-BENZ 11844725
MERCEDES-BENZ 11844825
MERCEDES-BENZ 21848701
MERCEDES-BENZ 21849001
MERCEDES-BENZ 6031840025
MERCEDES-BENZ 6031840125
MERCEDES-BENZ 60541180003
MERCEDES-BENZ 605411880003
MERCEDES-BENZ 605417880003
NISSAN 1520805D00
NISSAN 1520805D01
NISSAN 1520880W00
PEUGEOT 1109A7
RENAULT 27701008326
RENAULT 7701008326
RENAULT 7701023168
RENAULT 7701029279
TALBOT 0005041315
TALBOT 0005057957
TALBOT 0075221405
TALBOT 0075221481
TALBOT 5041315
TALBOT 5057957
TALBOT 75221405
TALBOT 75221481
TOYOTA 1150100290
TOYOTA 1150100291
TOYOTA 1150100520
TOYOTA 1150100522
TOYOTA 1150100560
TOYOTA 156012055071
TOYOTA 1560134100
VAUXHALL 6439143
VAUXHALL 7984954
AC X19
AC X49
AC X543
GLAS 11112182496
GLAS 2606000800690
zamienniki:
numercenaproducent
W 711/8020.00 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
J131201129.00 złHERTH+BUSS JAKOPARTS
LS14920.00 złPURFLUX
LS72020.00 złPURFLUX
OP55017.99 złFILTRON WIX
W 93025.01 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
W 930/952.00 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
0 451 103 02826.00 złBOSCH
OC 12361.00 złKNECHT
OC 6234.00 złKNECHT
ADT3210817.00 złBLUE PRINT
LS18629.00 złPURFLUX
W 920/9brakMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
W 930/4brakMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
W 930/725.01 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
W 932/80brakMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
0 451 103 03827.99 złBOSCH
0 451 103 195brakBOSCH
OC 8053.00 złKNECHT
LS494brakPURFLUX
J1312004brakHERTH+BUSS JAKOPARTS
58606329.00 złVALEO
58608717.99 złVALEO
COF100145S21.00 złCHAMPION
PH283335.01 złFRAM
FT480962.00 złCOOPERSFIAAM FILTERS
QFL017117.99 złQUINTON
Aktualnie oglądany:  Filtr oleju, WL7097 • WIX • e-autoparts.pl
Płatności
producent
Artykuły
Rezolucja Parlamentu Europejskiego w sprawie wolnego rynku motoryzacynego -
News więcej

Bicie tarczy hamulcowej - przyczyny i diagnostyka
22-11-2016

Linia sprzęgieł Valeo Classic
28-09-2016

Auto-Starter w ofercie e-autoparts.pl!
14-12-2015

Promocja Zimmermann !
tarcze hamulcowe
klocki hamulcowe
bębny hamulcowe
26-11-2015

VFM - nowa linia tłumików Bosal
21-02-2014

Wysokiej jakości termostaty samochodowe Gates
25-11-2013

Metalowe uszczelki pod głowicę Metaloflex® Erling
23-09-2013

Samochodowe filtry kabinowe Denso
11-09-2013

Czym sa kody wyposażenia aut z grupy VW?
09-09-2013

Denso - wycieraczki hybrydowe do samochodów
09-06-2013



Copyright © 2009 e-autoparts.pl