Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
Składanie zamówień:
22 100 15 90
konsultanci, poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn, poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00
Napisz do nas

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
 
Wybierz auto:
Szukaj po numerze
Szukaj po nazwie
Kategorie
     ładowanie...
Informacje
Przed zakupami
» Jak szukać części
» Jak zamawiać
» Zmiana adresu dostawy
» Zmiana danych do faktury
» Czas realizacji
» Koszty dostawy
» Odbiór osobisty
» Jakość części
» Części regenerowane i kaucje
» Gwarancja
» Godziny składania zamówień
» Dostępność części
» Części niedostępne
» Ceny części
» Zakupy na raty
» Tax free dla turystów
» Tax Free for Tourists
» Tax Free for Турист
» Bezpieczeństwo danych

W trakcie zakupów
» Formy płatności

Po zakupach
» Status zamówienia
» Łączenie zamówień
» Dokument sprzedaży
» Reklamacja dostawy
» Zwroty
» Wymiana zakupionego produktu

Programy bonusowe
» Procenty za zakupy

Inne
» Dane firmy
» Regulamin do 25.12.2014
» Regulamin od 25.12.2014
» Mapa serwisu
OP617
Wysokość [mm]:75
Wymiar gwintu:M 20x1,5
średnica zewnętrzna [mm]:83
Rodzaj zaworu:zawó (...Zobacz więcej)

Filtr oleju
OP617
FILTRON WIX

cena brutto
16.00 zł

    Ocena:
Powyżej 200 zł kupisz z Santander na raty!

numer części: OP617
producent: FILTRON WIX
Wysokość [mm]:75
Wymiar gwintu:M 20x1,5
średnica zewnętrzna [mm]:83
Rodzaj zaworu:zawór ograniczający cisnienie
Rodzaj filtra:Filtr przykręcany
średnica wewnętrzna 1 [mm]:63
Średnica wewnętrzna 2 [mm]:55

Status produktu: Normal


Sprawdź zastosowanie wybranej części

Filtr oleju, FILTRON WIX, OP617

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Filtr powietrza LX 595 KNECHT
Filtr powietrza
KNECHT
LX 595
olej syntetyczny 5W30 5L GM 5W30 5L OPEL
olej syntetyczny 5W30 5L
OPEL
GM 5W30 5L
Pasek klinowy 13A1050C DAYCO
Pasek klinowy
DAYCO
13A1050C
Filtr kabinowy przeciwpyłkowy K1250 FILTRON WIX
Filtr kabinowy przeciwpyłkowy
FILTRON WIX
K1250
świeca zapłonowa, Nickel 0 242 240 593 BOSCH
świeca zapłonowa, Nickel
BOSCH
0 242 240 593
Klocki hamulcowe - komplet, COTEC GDB3509 TRW
Klocki hamulcowe - komplet, COTEC
TRW
GDB3509
numery OEM:
FIAT 4294838
FIAT 76567343
FORD 3252742
FORD 5012574
FORD 5021023
HONDA 15400POH305
ISUZU 8-94456-741-2
ISUZU 8-97209-306-20
ISUZU 8941010210
ISUZU 8942017422
ISUZU 894201942
ISUZU 8942019422
ISUZU 8942019423
ISUZU 8942432700
ISUZU 894243502
ISUZU 8942435020
ISUZU 8942435021
ISUZU 8942511100
ISUZU 894430411
ISUZU 8944304111
ISUZU 8944567411
ISUZU 8944567412
ISUZU 897209306
ISUZU 8972093060
ISUZU 8972093062
ISUZU 89720930620
ISUZU 94201942
ISUZU M38165
MAZDA AM0114300
MAZDA B6Y014302
MAZDA RF01-23802-9A
MAZDA RF0123802
MAZDA RF01238029A
MAZDA RF0123802A
MAZDA RF0123802A9A
MAZDA RF2A-14-302
MAZDA RF2A14302
MAZDA RF2A14302A
MAZDA RF7914302
MAZDA RFY214302
MAZDA RFY2143029A
MAZDA RFY514302
MITSUBISHI 1230A153
MITSUBISHI 2630021010
MITSUBISHI 4063396
MITSUBISHI D001450
MITSUBISHI K4662010
MITSUBISHI K486201
MITSUBISHI K9665400
MITSUBISHI MD001445
MITSUBISHI MD007095
MITSUBISHI MD007360
MITSUBISHI MD017440
MITSUBISHI MD030795
MITSUBISHI MD031805
MITSUBISHI MD061445
MITSUBISHI MD069982
MITSUBISHI MD071462
MITSUBISHI MD071462A
MITSUBISHI MD084693
MITSUBISHI MD097003
MITSUBISHI MD136466
MITSUBISHI MD136790
MITSUBISHI MD322508
MITSUBISHI MD352626
MITSUBISHI MD356000
MITSUBISHI MZ690150
MITSUBISHI XD00145
OPEL 5650304
OPEL 650306
OPEL 650393
SUBARU 15208AA020
SUBARU 15208AA021
SUBARU 15208AA022
SUBARU 15208AA023
SUBARU 15208AA024
SUBARU 15208AA031
VAUXHALL 94201942
VOLVO 119530030
VOLVO 14528387
HYUNDAI 2630011100
HYUNDAI 2630021010
HYUNDAI 2630021A00
HYUNDAI 2630035054
HYUNDAI 2630035056
HYUNDAI 2630035500
HYUNDAI 2630035501
HYUNDAI 2630035502
HYUNDAI 2630035503
HYUNDAI S26300-35503
HYUNDAI S2630035503
KIA 0RF0323802
KIA 0RF0323802A
KIA 2630035501
KIA 2630035502
KIA 2630035503
KIA 2630035504
KIA KKY0114302
KIA KKYO114302
KIA ORF0323802
KIA ORF0323802A
KIA ORF0323802B
KIA S26300 35503
KIA S2630035503
AC ADS72103
AC X120
AC X580
AC X88
AC X92
PROTON PW510253
SMART 1221800110
zamienniki:
numercenaproducent
FX0032brakDelphi (Lockheed)
FX0051brakDelphi (Lockheed)
FX0141brakDelphi (Lockheed)
FX0166brakDelphi (Lockheed)
0 451 103 31620.00 złBOSCH
0 986 452 354brakBOSCH
W 811/8017.99 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
FX0175brakDelphi (Lockheed)
0 986 452 01621.00 złBOSCH
0 986 452 00617.00 złBOSCH
FX0053brakDelphi (Lockheed)
FX0140brakDelphi (Lockheed)
10-004519.00 złKAGER
0 451 103 27519.00 złBOSCH
J131700333.00 złHERTH+BUSS JAKOPARTS
J131501527.00 złHERTH+BUSS JAKOPARTS
J131301519.00 złHERTH+BUSS JAKOPARTS
J131700539.00 złHERTH+BUSS JAKOPARTS
OP61716.00 złFILTRON WIX
OC 20521.00 złKNECHT
J131901912.00 złHERTH+BUSS JAKOPARTS
OC 50037.00 złKNECHT
ADC4210320.00 złBLUE PRINT
ADC4211217.00 złBLUE PRINT
ADC4211642.00 złBLUE PRINT
ADG0210917.00 złBLUE PRINT
ADG0211016.00 złBLUE PRINT
ADG0214020.00 złBLUE PRINT
ADM5210617.00 złBLUE PRINT
ADM5210716.00 złBLUE PRINT
ADS7210114.00 złBLUE PRINT
ADZ9211323.00 złBLUE PRINT
LS489A21.00 złPURFLUX
LS89219.00 złPURFLUX
50013146brakKOLBENSCHMIDT
W 712/18brakMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
W 811/8520.00 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
0 986 452 00720.00 złBOSCH
J1315002brakHERTH+BUSS JAKOPARTS
J1315010brakHERTH+BUSS JAKOPARTS
J1315025brakHERTH+BUSS JAKOPARTS
J1319003brakHERTH+BUSS JAKOPARTS
3209917.00 złFEBI Bilstein GmbH + Co KG
10-023717.00 złKAGER
ADC42101brakBLUE PRINT
FO-502S20.00 złJAPANPARTS
FO-510S16.00 złJAPANPARTS
FO-599S13.00 złJAPANPARTS
FO-706S19.00 złJAPANPARTS
J FO-510SbrakJAPANPARTS
J FO-599SbrakJAPANPARTS
J FO-706SbrakJAPANPARTS
10-05-51017.00 złASHIKA
10-05-59915.01 złASHIKA
10-07-70619.00 złASHIKA
WL717117.99 złWIX
32-14 322 0005brakMEYLE Products
35-14 322 000217.00 złMEYLE Products
58601721.00 złVALEO
OC 285brakKNECHT
32-14 322 000717.99 złMEYLE Products
F10470111.00 złKAMOKA
152071758725brakMAGNETI MARELLI
FT4908brakCOOPERSFIAAM FILTERS
FT4947brakCOOPERSFIAAM FILTERS
FT544737.99 złCOOPERSFIAAM FILTERS
FT544837.99 złCOOPERSFIAAM FILTERS
FT5623brakCOOPERSFIAAM FILTERS
QFL000532.00 złQUINTON
H97W0620.00 złHENGST
Aktualnie oglądany:  Filtr oleju, OP617 • FILTRON WIX • e-autoparts.pl
Płatności
producent
FILTRON WIX
Artykuły
Jak interpretowac wyniki badań skutecznosci tłumienia amortyzatorów.
News więcej

Bicie tarczy hamulcowej - przyczyny i diagnostyka
22-11-2016

Linia sprzęgieł Valeo Classic
28-09-2016

Auto-Starter w ofercie e-autoparts.pl!
14-12-2015

Promocja Zimmermann !
tarcze hamulcowe
klocki hamulcowe
bębny hamulcowe
26-11-2015

VFM - nowa linia tłumików Bosal
21-02-2014

Wysokiej jakości termostaty samochodowe Gates
25-11-2013

Metalowe uszczelki pod głowicę Metaloflex® Erling
23-09-2013

Samochodowe filtry kabinowe Denso
11-09-2013

Czym sa kody wyposażenia aut z grupy VW?
09-09-2013

Denso - wycieraczki hybrydowe do samochodów
09-06-2013



Copyright © 2009 e-autoparts.pl