Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
Hotline:
22 100 15 90
konsultanci, poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn, poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00
Napisz do nas

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
 
Wybierz auto:
Szukaj po numerze
Więcej opcji
Szukaj po nazwie
Kategorie
     ładowanie...
Informacje
Przed zakupami
» Jak szukać części
» Jak zamawiać
» Zmiana adresu dostawy
» Zmiana danych do faktury
» Czas realizacji
» Koszty dostawy
» Odbiór osobisty
» Jakość części
» Części regenerowane i kaucje
» Gwarancja
» Godziny składania zamówień
» Dostępność części
» Części niedostępne
» Ceny części
» Zakupy na raty
» Tax free dla turystów
» Tax Free for Tourists
» Tax Free for Турист
» Bezpieczeństwo danych

W trakcie zakupów
» Formy płatności

Po zakupach
» Status zamówienia
» Łączenie zamówień
» Dokument sprzedaży
» Reklamacja dostawy
» Zwroty
» Wymiana zakupionego produktu

Programy bonusowe
» Procenty za zakupy

Inne
» Dane firmy
» Regulamin do 25.12.2014
» Regulamin od 25.12.2014
» Mapa serwisu
OP557
Wysokość [mm]:82
Wymiar gwintu:M 20x1,5
średnica zewnętrzna [mm]:83
Rodzaj zaworu:zawó (...Zobacz więcej)

Filtr oleju
OP557
FILTRON WIX

cena brutto
17.99 zł

Powyżej 200 zł kupisz z Santander na raty!

numer części: OP557
producent: FILTRON WIX
Wysokość [mm]:82
Wymiar gwintu:M 20x1,5
średnica zewnętrzna [mm]:83
Rodzaj zaworu:zawór ograniczający cisnienie
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca:z zaworem zwrotnym
średnica wewnętrzna 1 [mm]:63
Średnica wewnętrzna 2 [mm]:55

Status produktu: Normal


Sprawdź zastosowanie wybranej części

Filtr oleju, FILTRON WIX, OP557

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
olej silnikowy 5W50 1L MOB 5W-50 peak life 1L MOBIL
olej silnikowy 5W50 1L
MOBIL
MOB 5W-50 peak life 1L
świeca zapłonowa 2756 NGK
świeca zapłonowa
NGK
2756
Amortyzator, Excel-G 341198 KAYABA
Amortyzator, Excel-G
KAYABA
341198
Zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora KB674.00 SNR
Zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora
SNR
KB674.00
Sprężyna zawieszenia, K-Flex RA5194 KAYABA
Sprężyna zawieszenia, K-Flex
KAYABA
RA5194
świeca zapłonowa 0 242 235 666 BOSCH
świeca zapłonowa
BOSCH
0 242 235 666
numery OEM:
CHRYSLER 3744811
CHRYSLER 4186165
CHRYSLER 4186267
CHRYSLER 4494477
CITROËN 1109G5
DAIHATSU 1560187305000
DAIHATSU 1560187310
DAIHATSU 1560187310LOC
DAIHATSU 308872100
FIAT 4294838
FIAT 76567343
FORD 1137328
FORD 1137354
FORD 3 252 676
FORD 3 255 958
FORD 3 256 521
FORD 3252676
FORD 3252742
FORD 3255958
FORD 3256521
FORD 3521840
FORD 5 016 964
FORD 5 020 028
FORD 5 022 798
FORD 5003455
FORD 5003456
FORD 5004388
FORD 5005079
FORD 5005080
FORD 5012574
FORD 5016963
FORD 5016964
FORD 5018026
FORD 5020028
FORD 5021023
FORD 5022798
FORD A770X6714FA
FORD A780X6714AA
HONDA 04154PR3E00
HONDA 15200PH1004
HONDA 15220PH1014
HONDA 1528487211
HONDA 15400-611-003
HONDA 15400-679-003
HONDA 15400-679-004
HONDA 15400-679-023
HONDA 15400111003
HONDA 15400579003
HONDA 15400611003
HONDA 15400611013
HONDA 15400679003
HONDA 15400679004
HONDA 15400679005
HONDA 15400679013
HONDA 15400679023
HONDA 15400MJ0003
HONDA 15400MJO003
HONDA 15400P0H305
HONDA 15400PC6003
HONDA 15400PC6004
HONDA 15400PH1003
HONDA 15400PH1004
HONDA 15400PH1014
HONDA 15400PH1F01
HONDA 15400PH1F02
HONDA 15400PH1F03
HONDA 15400PH9004
HONDA 15400PK1003
HONDA 15400PLC003
HONDA 15400POH305
HONDA 15400PR3000
HONDA 15400PR3003
HONDA 15400PR3004
HONDA 15400PR3305
HONDA 15400PT7005
HONDA 15401611033
HONDA 15410MB0003
HONDA 15410MJ0003
ISUZU 8914194180
ISUZU 8931567500
ISUZU 8941110840
ISUZU 8941357411
ISUZU 8941357471
ISUZU 8941494180
ISUZU 894201942
ISUZU 8942019420
ISUZU 8942019423
ISUZU 8942432700
ISUZU 894243502
ISUZU 8942435020
ISUZU 8942435021
ISUZU 8942511100
ISUZU 89425111011
ISUZU 8944110840
ISUZU 894430411
ISUZU 8944304110
ISUZU 8944304111
ISUZU 8944567410
ISUZU 8944567411
ISUZU 8944567412
ISUZU 8944597000
ISUZU 8972093060
ISUZU 94201942
ISUZU 94412815
MAZDA 025614300
MAZDA 032414300
MAZDA 037023803
MAZDA 0817323802
MAZDA 086623803
MAZDA 145623802
MAZDA 145623802A
MAZDA 32414300
MAZDA 37023802
MAZDA 370238020
MAZDA 37023803
MAZDA 81314300
MAZDA 817323802
MAZDA 86623803
MAZDA 8FG1238029A
MAZDA AM0114300
MAZDA B6Y014300
MAZDA B6Y014302
MAZDA B6YO14300
MAZDA B6YO14302
MAZDA F2YO14302A
MAZDA F7914302
MAZDA F8D2238D2
MAZDA F8D2238D29A
MAZDA FEYD14302
MAZDA FEYO14302
MAZDA FEYO143029A
MAZDA N23123802
MAZDA PEYO14302
MAZDA RF0123802
MAZDA RF0123802A
MAZDA RF0123802A9A
MAZDA RF2A14302A
MAZDA RF7914302
MAZDA RFY214302
MAZDA RFY2143029A
MAZDA RFY514302
MITSUBISHI 2630021010
MITSUBISHI 3454001300
MITSUBISHI 4063396
MITSUBISHI D001450
MITSUBISHI K4662010
MITSUBISHI K486201
MITSUBISHI K9665400
MITSUBISHI MD001445
MITSUBISHI MD007095
MITSUBISHI MD007360
MITSUBISHI MD017440
MITSUBISHI MD030795
MITSUBISHI MD031805
MITSUBISHI MD061445
MITSUBISHI MD069982
MITSUBISHI MD071462
MITSUBISHI MD071462A
MITSUBISHI MD084693
MITSUBISHI MD097003
MITSUBISHI MD136790
MITSUBISHI MD352626
MITSUBISHI MD356000
MITSUBISHI ME004099
MITSUBISHI ME017440
MITSUBISHI MM409365
MITSUBISHI XD00145
NISSAN 43001000
OPEL 5650304
OPEL 6 49 006
OPEL 6 49 008
OPEL 6 49 011
OPEL 649006
OPEL 649008
OPEL 649011
OPEL 650306
OPEL 650393
OPEL 94412815
PEUGEOT 1109F7
PEUGEOT 1109G5
RENAULT 7711500014
ROVER LRF100120
SUBARU 15208AA030
SUBARU 15208AA031
SUBARU 15208AA060
SUBARU 308872100
SUBARU 380874100
SUBARU 420335400
SUBARU 420335500
SUBARU 880872100
SUZUKI 1651083000
SUZUKI 1651083001
VAUXHALL 1852123
VAUXHALL 5650304
VAUXHALL 6439518
VAUXHALL 649006
VAUXHALL 650393
VAUXHALL 93156093
VAUXHALL 93156665
VAUXHALL 93156666
VAUXHALL 93156667
VAUXHALL 94201942
VAUXHALL 94243502
VAUXHALL 94412815
VAUXHALL 94430411
HYUNDAI 2630011100
HYUNDAI 2630021010
HYUNDAI 2630021A00
HYUNDAI 2630035004
HYUNDAI 2630035014
HYUNDAI 2630035054
HYUNDAI 2630035056
HYUNDAI 2630035500
HYUNDAI 2630035501
HYUNDAI 2630035502
HYUNDAI 2630035A00
HYUNDAI RF0323802
HYUNDAI S2630035A00
KIA 0RF0323802
KIA 0RF0323802A
KIA ORF0323802
KIA ORF0323802A
KIA ORF0323802B
AC 01FBO044
AC ADC42101
AC ADC42112
AC ADH22101
AC ADH22102
AC ADH22104
AC ADH22106
AC ADH22107
AC ADH22110
AC ADH22112
AC ADM52101
AC ADS72101
AC ADZ92104
AC PF867
AC X110
AC X118
AC X119
AC X120
AC X169
AC X45
AC X46
AC X548
AC X550
AC X585
AC X594
AC X88
AC X92
PROTON PW510253
LOTUS A100E6085S
zamienniki:
numercenaproducent
FX0032brakDelphi (Lockheed)
0 986 452 03616.00 złBOSCH
F208/60613.00 złCHAMPION
W 814/8021.00 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
FX0051brakDelphi (Lockheed)
FX0141brakDelphi (Lockheed)
FX0080brakDelphi (Lockheed)
F110/60617.00 złCHAMPION
FX0166brakDelphi (Lockheed)
0 451 103 31616.00 złBOSCH
9 000 022 706brakBOSCH
FX0175brakDelphi (Lockheed)
FX0052brakDelphi (Lockheed)
0 986 452 01617.99 złBOSCH
W 610/227.00 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
0 986 452 00616.00 złBOSCH
FX0053brakDelphi (Lockheed)
FX0140brakDelphi (Lockheed)
10-002416.00 złKAGER
W 610/627.00 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
J131700317.00 złHERTH+BUSS JAKOPARTS
J131401324.00 złHERTH+BUSS JAKOPARTS
J131501517.00 złHERTH+BUSS JAKOPARTS
LS35017.99 złPURFLUX
OP55717.99 złFILTRON WIX
OC 20519.00 złKNECHT
OC 23023.00 złKNECHT
OC 11526.00 złKNECHT
J131901912.00 złHERTH+BUSS JAKOPARTS
OC 29944.00 złKNECHT
J131401019.00 złHERTH+BUSS JAKOPARTS
ADC4210316.00 złBLUE PRINT
ADC4211216.00 złBLUE PRINT
ADH2211317.99 złBLUE PRINT
ADH2211417.00 złBLUE PRINT
ADK8210214.00 złBLUE PRINT
ADM5210117.00 złBLUE PRINT
ADM5210517.00 złBLUE PRINT
ADM5210614.00 złBLUE PRINT
ADS7210112.00 złBLUE PRINT
ADZ9210425.01 złBLUE PRINT
ADZ9211322.00 złBLUE PRINT
LS489A19.00 złPURFLUX
OP63317.99 złFILTRON WIX
W 719/9brakMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
W 814/80 xbrakMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
W 817/8041.00 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
W 818/80brakMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
W 818/83brakMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
0 986 452 00720.00 złBOSCH
0 986 452 05919.00 złBOSCH
LS705brakPURFLUX
J1314004brakHERTH+BUSS JAKOPARTS
J1314006brakHERTH+BUSS JAKOPARTS
J1314009brakHERTH+BUSS JAKOPARTS
J1315002brakHERTH+BUSS JAKOPARTS
J1315010brakHERTH+BUSS JAKOPARTS
J1315025brakHERTH+BUSS JAKOPARTS
J1319003brakHERTH+BUSS JAKOPARTS
3209915.01 złFEBI Bilstein GmbH + Co KG
3210015.01 złFEBI Bilstein GmbH + Co KG
FO-406S14.00 złJAPANPARTS
FO-498S14.00 złJAPANPARTS
J FO-406SbrakJAPANPARTS
J FO-498SbrakJAPANPARTS
J FO-510SbrakJAPANPARTS
J FO-599SbrakJAPANPARTS
J FO-706SbrakJAPANPARTS
10-04-49816.00 złASHIKA
WL710717.00 złWIX
31-14 322 000619.00 złMEYLE Products
26-042713.00 złMAXGEAR
58606021.00 złVALEO
58606225.01 złVALEO
F10200112.00 złKAMOKA
170664012.00 złSAKURA
FT4908brakCOOPERSFIAAM FILTERS
FT540740.00 złCOOPERSFIAAM FILTERS
QFL001730.00 złQUINTON
Aktualnie oglądany:  Filtr oleju, OP557 • FILTRON WIX • e-autoparts.pl
Płatności
producent
FILTRON WIX
Artykuły
Jak interpretowac wyniki badań skutecznosci tłumienia amortyzatorów.
News więcej

Bicie tarczy hamulcowej - przyczyny i diagnostyka
22-11-2016

Linia sprzęgieł Valeo Classic
28-09-2016

Auto-Starter w ofercie e-autoparts.pl!
14-12-2015

Promocja Zimmermann !
tarcze hamulcowe
klocki hamulcowe
bębny hamulcowe
26-11-2015

VFM - nowa linia tłumików Bosal
21-02-2014

Wysokiej jakości termostaty samochodowe Gates
25-11-2013

Metalowe uszczelki pod głowicę Metaloflex® Erling
23-09-2013

Samochodowe filtry kabinowe Denso
11-09-2013

Czym sa kody wyposażenia aut z grupy VW?
09-09-2013

Denso - wycieraczki hybrydowe do samochodów
09-06-2013



Copyright © 2009 e-autoparts.pl