Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
Składanie zamówień:
22 100 15 90
konsultanci, poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn, poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00
Napisz do nas

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
 
Wybierz auto:
Szukaj po numerze
Szukaj po nazwie
Kategorie
     ładowanie...
Informacje
Przed zakupami
» Jak szukać części
» Jak zamawiać
» Zmiana adresu dostawy
» Zmiana danych do faktury
» Czas realizacji
» Koszty dostawy
» Odbiór osobisty
» Jakość części
» Części regenerowane i kaucje
» Gwarancja
» Godziny składania zamówień
» Dostępność części
» Części niedostępne
» Ceny części
» Zakupy na raty
» Tax free dla turystów
» Tax Free for Tourists
» Tax Free for Турист
» Bezpieczeństwo danych

W trakcie zakupów
» Formy płatności

Po zakupach
» Status zamówienia
» Łączenie zamówień
» Dokument sprzedaży
» Reklamacja dostawy
» Zwroty
» Wymiana zakupionego produktu

Programy bonusowe
» Procenty za zakupy

Inne
» Dane firmy
» Regulamin do 25.12.2014
» Regulamin od 25.12.2014
» Mapa serwisu
OP520
Wysokość [mm]:89,5
Wymiar gwintu:UNF 3/4"-16
średnica zewnętrzna [mm]:93,5
Rodzaj zawor (...Zobacz więcej)

Filtr oleju
OP520
FILTRON WIX

cena brutto
16.00 zł

    Ocena:
Powyżej 200 zł kupisz z Santander na raty!

numer części: OP520
producent: FILTRON WIX
Wysokość [mm]:89,5
Wymiar gwintu:UNF 3/4"-16
średnica zewnętrzna [mm]:93,5
Rodzaj zaworu:zawór ograniczający cisnienie
Rodzaj filtra:Filtr przykręcany
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca:z zaworem zwrotnym
średnica wewnętrzna 1 [mm]:72,5
Średnica wewnętrzna 2 [mm]:62,5

Status produktu: Normal


Sprawdź zastosowanie wybranej części

Filtr oleju, FILTRON WIX, OP520

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Filtr kabinowy przeciwpyłkowy 34895 FEBI Bilstein GmbH + Co KG
Filtr kabinowy przeciwpyłkowy
FEBI Bilstein GmbH + Co KG
34895
Filtr powietrza AR214A FILTRON WIX
Filtr powietrza
FILTRON WIX
AR214A
Filtr powietrza 39218 FEBI Bilstein GmbH + Co KG
Filtr powietrza
FEBI Bilstein GmbH + Co KG
39218
Filtr oleju OP519 FILTRON WIX
Filtr oleju
FILTRON WIX
OP519
Zawór, filtr paliwa 27-0116 MAXGEAR
Zawór, filtr paliwa
MAXGEAR
27-0116
Zestaw sprzęgła KF-148 JAPANPARTS
Zestaw sprzęgła
JAPANPARTS
KF-148
numery OEM:
ALFA ROMEO 116120603000
ALFA ROMEO 116440603000
ALFA ROMEO 510313
ALFA ROMEO 510889
ALFA ROMEO 530388
ALFA ROMEO 534372
ALFA ROMEO 60507080
CHRYSLER 05281090
CHRYSLER 2650396
CHRYSLER 3549957
CHRYSLER 3685741
CHRYSLER 5281040
CHRYSLER 5281090
CHRYSLER X3549957
CITROËN 1109C0
CITROËN MLS000144A
CITROËN MLS000149
FIAT 4126435
FIAT 4158728
FIAT 4160703
FIAT 4199523
FIAT 4286050
FIAT 4286052
FIAT 4323062
FIAT 4335880
FIAT 4343591
FIAT 4343597
FIAT 4353591
FIAT 4371582
FIAT 4434794
FIAT 4446335
FIAT 4462675
FIAT 4462676
FIAT 4462677
FIAT 4462678
FIAT 446275
FIAT 5940899
FIAT 60507080
FIAT 7300943
FIAT 82360558
FIAT 82361657
FIAT 83986742
FORD 1143 6936
FORD 11436936
FORD 5000187
FORD 5012555
FORD 5018355
FORD 6066096
FORD 6141811
FORD 870X6714UA
FORD A710X6714C
LADA 2101-1012005
LADA 2101-10120051
LADA 21011012005
LADA 210110120051
LADA 21051012005
LANCIA 82 342 881
LANCIA 82342881
PEUGEOT 110929
PEUGEOT 110931
PEUGEOT 110945
PEUGEOT 110946
PEUGEOT 110955
PEUGEOT 110978
PEUGEOT 1109A0
PEUGEOT 1109H1
RENAULT 27701008326
RENAULT 27701008698
RENAULT 5000790022
RENAULT 7700640165
RENAULT 7701020783
RENAULT 7701029278
RENAULT 7701348110
RENAULT 7701349779
RENAULT 7701542286
SAAB 834940
SAAB 8349409
SEAT 0003897992
SEAT 3897992
TALBOT 7910246815
VAUXHALL 9975161
VW (VOLKSWAGEN) 0003897992
VW (VOLKSWAGEN) 71301227
AC PF13
AC SF
AC X18
AC X19
AC X35
AC X522
AC X64
AC X72
zamienniki:
numercenaproducent
FX0020brakDelphi (Lockheed)
W 717/233.00 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
FX0019brakDelphi (Lockheed)
FX0026brakDelphi (Lockheed)
0 451 103 02920.00 złBOSCH
W 914/217.99 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
0 451 103 27419.00 złBOSCH
0 451 103 126brakBOSCH
0 451 203 15420.00 złBOSCH
0 986 452 00321.00 złBOSCH
2713816.00 złFEBI Bilstein GmbH + Co KG
10-009419.00 złKAGER
LS14920.00 złPURFLUX
LS72020.00 złPURFLUX
OC 50120.00 złKNECHT
OP52016.00 złFILTRON WIX
OC 976.00 złKNECHT
OC 1832.00 złKNECHT
OC 13355.01 złKNECHT
OC 14119.00 złKNECHT
W 920/2119.00 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
W 920/21 (10)20.00 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
OC 13139.00 złKNECHT
OC 38321.00 złKNECHT
OC 8334.00 złKNECHT
ADA10211933.00 złBLUE PRINT
ADN1211917.99 złBLUE PRINT
W 914/2 (10)17.99 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
W 920/21 xbrakMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
W 920/26brakMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
0 451 103 011brakBOSCH
0 451 103 06017.99 złBOSCH
0 451 103 12230.00 złBOSCH
0 451 103 161brakBOSCH
0 451 103 902192.00 złBOSCH
F 026 408 903brakBOSCH
LS493brakPURFLUX
0 451 103 171brakBOSCH
WL706715.01 złWIX
LS94723.00 złPURFLUX
100 013 000117.00 złMEYLE Products
58601923.00 złVALEO
170681013.00 złKRAFT AUTOMOTIVE
COF100030S14.00 złCHAMPION
152071758712brakMAGNETI MARELLI
PH582217.99 złFRAM
FT4771brakCOOPERSFIAAM FILTERS
FT488347.00 złCOOPERSFIAAM FILTERS
FT534436.00 złCOOPERSFIAAM FILTERS
QFL019126.00 złQUINTON
Aktualnie oglądany:  Filtr oleju, OP520 • FILTRON WIX • e-autoparts.pl
Płatności
producent
FILTRON WIX
Artykuły
Spidan czy Lobro ?
News więcej

Bicie tarczy hamulcowej - przyczyny i diagnostyka
22-11-2016

Linia sprzęgieł Valeo Classic
28-09-2016

Auto-Starter w ofercie e-autoparts.pl!
14-12-2015

Promocja Zimmermann !
tarcze hamulcowe
klocki hamulcowe
bębny hamulcowe
26-11-2015

VFM - nowa linia tłumików Bosal
21-02-2014

Wysokiej jakości termostaty samochodowe Gates
25-11-2013

Metalowe uszczelki pod głowicę Metaloflex® Erling
23-09-2013

Samochodowe filtry kabinowe Denso
11-09-2013

Czym sa kody wyposażenia aut z grupy VW?
09-09-2013

Denso - wycieraczki hybrydowe do samochodów
09-06-2013



Copyright © 2009 e-autoparts.pl