Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
Hotline:
22 100 15 90
konsultanci, poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn, poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00
Napisz do nas

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
 
Wybierz auto:
Szukaj po numerze
Więcej opcji
Szukaj po nazwie
Kategorie
     ładowanie...
Informacje
Przed zakupami
» Jak szukać części
» Jak zamawiać
» Zmiana adresu dostawy
» Zmiana danych do faktury
» Czas realizacji
» Koszty dostawy
» Odbiór osobisty
» Jakość części
» Części regenerowane i kaucje
» Gwarancja
» Godziny składania zamówień
» Dostępność części
» Części niedostępne
» Ceny części
» Zakupy na raty
» Tax free dla turystów
» Tax Free for Tourists
» Tax Free for Турист
» Bezpieczeństwo danych

W trakcie zakupów
» Formy płatności

Po zakupach
» Status zamówienia
» Łączenie zamówień
» Dokument sprzedaży
» Reklamacja dostawy
» Zwroty
» Wymiana zakupionego produktu

Programy bonusowe
» Procenty za zakupy

Inne
» Dane firmy
» Regulamin do 25.12.2014
» Regulamin od 25.12.2014
» Mapa serwisu
C101/606
Wysokość [mm]:100
Wymiar gwintu:3/4"-16 UNF
średnica wewnętrzna [mm]:71
średnica zewn (...Zobacz więcej)

Filtr oleju
C101/606
CHAMPION

cena brutto
11.00 zł

Powyżej 200 zł kupisz z Santander na raty!

numery handlowe:C101
numer części: C101/606
producent: CHAMPION
Wysokość [mm]:100
Wymiar gwintu:3/4"-16 UNF
średnica wewnętrzna [mm]:71
średnica zewnętrzna [mm]:76
Rodzaj filtra:Filtr przykręcany

Status produktu: nie dostarczane więcej przez producenta
zastąpiony przez COF100101S
zastąpiony przez COF100101S


Sprawdź zastosowanie wybranej części

Filtr oleju, CHAMPION, C101/606
Filtr oleju, CHAMPION, C101/606Filtr oleju, CHAMPION, C101/606

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Filtr powietrza AP155 FILTRON WIX
Filtr powietrza
FILTRON WIX
AP155
Filtr paliwa WF8042 WIX
Filtr paliwa
WIX
WF8042
Zestaw paska rozrządu VKMA 01003 SKF
Zestaw paska rozrządu
SKF
VKMA 01003
Palec rozdzielacza 0300900134 BERU
Palec rozdzielacza
BERU
0300900134
Zestaw przewodów zapłonowych ABM50P JANMOR
Zestaw przewodów zapłonowych
JANMOR
ABM50P
Filtr powietrza U572/606 CHAMPION
Filtr powietrza
CHAMPION
U572/606
numery OEM:
ALFA ROMEO 510313
ALFA ROMEO 510889
ALFA ROMEO 530388
ALFA ROMEO 534372
ALFA ROMEO 60504569
FIAT 4434791
FIAT 4469396
FIAT 4469397
FIAT 4469398
FIAT 4469399
FIAT 4469400
FIAT 46805828
FIAT 5939832
FIAT 7724167
FORD 5009087
FORD 5011997
FORD 5017811
RENAULT 7701415054
zamienniki:
numercenaproducent
0 451 103 34917.00 złBOSCH
W 714/215.01 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
FX0085brakDelphi (Lockheed)
0 451 103 03313.00 złBOSCH
FX0027brakDelphi (Lockheed)
W 717/230.00 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
FX0087brakDelphi (Lockheed)
W 940/8129.00 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
LS70215.01 złPURFLUX
LS19415.01 złPURFLUX
OC 4927.99 złKNECHT
OC 6736.00 złKNECHT
OC 95brakKNECHT
LS17119.00 złPURFLUX
LS51521.00 złPURFLUX
W 713/537.99 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
W 920/316.00 złMANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
0 451 103 009brakBOSCH
0 451 103 013brakBOSCH
0 451 103 09527.99 złBOSCH
0 451 103 186brakBOSCH
0 451 103 904142.00 złBOSCH
15307176012614.00 złMAGNETI MARELLI
QCP1012200.99 złQUINTON
PH910424.00 złFRAM
FT558139.00 złCOOPERSFIAAM FILTERS
Aktualnie oglądany:  Filtr oleju, C101/606 • CHAMPION • e-autoparts.pl
Płatności
producent
CHAMPION
Artykuły
Rezolucja Parlamentu Europejskiego w sprawie wolnego rynku motoryzacynego -
News więcej

Bicie tarczy hamulcowej - przyczyny i diagnostyka
22-11-2016

Linia sprzęgieł Valeo Classic
28-09-2016

Auto-Starter w ofercie e-autoparts.pl!
14-12-2015

Promocja Zimmermann !
tarcze hamulcowe
klocki hamulcowe
bębny hamulcowe
26-11-2015

VFM - nowa linia tłumików Bosal
21-02-2014

Wysokiej jakości termostaty samochodowe Gates
25-11-2013

Metalowe uszczelki pod głowicę Metaloflex® Erling
23-09-2013

Samochodowe filtry kabinowe Denso
11-09-2013

Czym sa kody wyposażenia aut z grupy VW?
09-09-2013

Denso - wycieraczki hybrydowe do samochodów
09-06-2013



Copyright © 2009 e-autoparts.pl