Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
Hotline:
22 100 15 90
konsultanci, poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn, poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00
Napisz do nas

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
 
Wybierz auto:
Szukaj po numerze
Więcej opcji
Szukaj po nazwie
Kategorie
     ładowanie...
Informacje
Przed zakupami
» Jak szukać części
» Jak zamawiać
» Zmiana adresu dostawy
» Zmiana danych do faktury
» Czas realizacji
» Koszty dostawy
» Odbiór osobisty
» Jakość części
» Części regenerowane i kaucje
» Gwarancja
» Godziny składania zamówień
» Dostępność części
» Części niedostępne
» Ceny części
» Zakupy na raty
» Tax free dla turystów
» Tax Free for Tourists
» Tax Free for Турист
» Bezpieczeństwo danych

W trakcie zakupów
» Formy płatności

Po zakupach
» Status zamówienia
» Łączenie zamówień
» Dokument sprzedaży
» Reklamacja dostawy
» Zwroty
» Wymiana zakupionego produktu

Programy bonusowe
» Procenty za zakupy

Inne
» Dane firmy
» Regulamin do 25.12.2014
» Regulamin od 25.12.2014
» Mapa serwisu
0 242 229 785
Odstęp elektrod:1,3
Moment dokręcenia [Nm]:20
Kąt dokręcenia [stopień]:15
Gwint zewn. (...Zobacz więcej)

świeca zapłonowa
0 242 229 785
BOSCH

cena brutto
11.00 zł

Powyżej 200 zł kupisz z Santander na raty!

numery handlowe:+39 , HR 8 MCV+ , Set 4 - 0 242 229 902 , 39, HR8MCV, Set40242229902
numer części: 0 242 229 785
producent: BOSCH
Odstęp elektrod:1,3
Moment dokręcenia [Nm]:20
Kąt dokręcenia [stopień]:15
Gwint zewn. [mm]:14
Skok gwintu [mm]:1,25
Długość gwintu [mm]:25
Rozmiar klucza:16
Położenie elektrod [mm]:3
Ilość biegunów:1

Status produktu: Normal


Sprawdź zastosowanie wybranej części

świeca zapłonowa, BOSCH, 0 242 229 785

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Filtr kabinowy przeciwpyłkowy K1054A FILTRON WIX
Filtr kabinowy przeciwpyłkowy
FILTRON WIX
K1054A
Zestaw przewodów zapłonowych 0 986 357 237 BOSCH
Zestaw przewodów zapłonowych
BOSCH
0 986 357 237
Filtr oleju OP570 FILTRON WIX
Filtr oleju
FILTRON WIX
OP570
Pióro wycieraczki K28 KRAFT AUTOMOTIVE
Pióro wycieraczki
KRAFT AUTOMOTIVE
K28
Czujnik, ustawienie przepustnicy SS10528-12B1 Delphi (Lockheed)
Czujnik, ustawienie przepustnicy
Delphi (Lockheed)
SS10528-12B1
świeca zapłonowa 0 242 235 666 BOSCH
świeca zapłonowa
BOSCH
0 242 235 666
numery OEM:
FORD 1088847
FORD 1097080
FORD 1202935
FORD 1233897
FORD 1255464
FORD 1327341
FORD 1335367
FORD 1350742
FORD 1362012
FORD 1M5O1 2405 CA
FORD 1M5O12405CA
FORD 2U7J1 2405 AA
FORD 2U7J12405AA
FORD 4M5G1 2405 XA
FORD 4M5G1 2405 XB
FORD 4M5G1 2405 XC
FORD 4M5G12405XA
FORD 4M5G12405XB
FORD 4M5G12405XC
FORD BL3E12405CA
FORD XS6F1 2405 BA
FORD XS6F1 2405 CA
FORD XS6F12405BA
FORD XS6F12405CA
FORD YN2F1 2405 AA
FORD YN2F12405AA
FORD YN2J1 2405 AA
FORD YN2J12405AA
MAZDA C401-18-110
MAZDA C401-18-110A
MAZDA C40118110
MAZDA C40118110A
MAZDA C402-18-110A
MAZDA C40218110A
OPEL 32017017
OPEL 93190948
VOLVO 30731425
VOLVO 30731877
VOLVO 30735760
zamienniki:
numercenaproducent
OE031/T1011.00 złCHAMPION
000263070113.00 złBERU
758622.00 złNGK
T16VR-U1015.01 złDENSO
455914.00 złNGK
0 242 229 90245.01 złBOSCH
06211031031216.00 złMAGNETI MARELLI
1346213.00 złFEBI Bilstein GmbH + Co KG
TV16TT11.00 złDENSO
Z17712.00 złBERU
9646314.00 złNGK
Aktualnie oglądany:  świeca zapłonowa, 0 242 229 785 • BOSCH • e-autoparts.pl
Płatności
producent
BOSCH
Artykuły
Spidan czy Lobro ?
News więcej

Bicie tarczy hamulcowej - przyczyny i diagnostyka
22-11-2016

Linia sprzęgieł Valeo Classic
28-09-2016

Auto-Starter w ofercie e-autoparts.pl!
14-12-2015

Promocja Zimmermann !
tarcze hamulcowe
klocki hamulcowe
bębny hamulcowe
26-11-2015

VFM - nowa linia tłumików Bosal
21-02-2014

Wysokiej jakości termostaty samochodowe Gates
25-11-2013

Metalowe uszczelki pod głowicę Metaloflex® Erling
23-09-2013

Samochodowe filtry kabinowe Denso
11-09-2013

Czym sa kody wyposażenia aut z grupy VW?
09-09-2013

Denso - wycieraczki hybrydowe do samochodów
09-06-2013



Copyright © 2009 e-autoparts.pl