
| nr EAN | 4013790234056 |

| nr EAN | 2008280001371 |

| nr EAN | 5901619526125 |

| nr EAN | 5901619526132 |

| nr EAN | 5901619524299 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900382112 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900391695 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900363173 |

| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8711500481610 |

| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900382136 |

| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900391053 |

| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8711500417701 |

| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8711500482716 |

| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900382099 |

| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900390940 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Ford TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Ford TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS) produkowanego od 1991.09 do roku 1994.07
Jeżeli twój Ford dysponuje silnikiem o mocy 98 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Ford TRANSIT Autobus (E_ _)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Ford TRANSIT Autobus (E_ _) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Ford z rocznika od 1991.09 do roku 1994.07, i mocy silnika 98 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020