
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 35-195054 |
| nr EAN | 4025258672089 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 22-195319 |
| nr EAN | 4025258683481 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 22-195302 |
| nr EAN | 4025258683498 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 22-195302 |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5903766341873 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5903766341897 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 2,750 |
| otwór Ø [mm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 67,4 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,7 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 26 |
| nr EAN | 5412096578267 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,730 |
| maks. długość [mm] | 439 |
| min. długość [mm] | 280 |
| parzyste numery artykułów | G8313 |
| Długość opakowania [cm] | 57,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 20,3 |
| Wysokość opakowania [cm] | 20,3 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096737503 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,730 |
| maks. długość [mm] | 439 |
| min. długość [mm] | 280 |
| parzyste numery artykułów | G8312 |
| Długość opakowania [cm] | 57,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 20,3 |
| Wysokość opakowania [cm] | 20,3 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096737510 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32X158A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 315 741 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872850075 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32X158A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 315 740 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872850099 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV32/15X134A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872851140 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Opel COMBO Tour 1.4.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Opel COMBO Tour 1.4 produkowanego od 2004.10 do roku 2011.12
Jeżeli twój Opel dysponuje silnikiem o mocy 90 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Opel COMBO Tour? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Opel COMBO Tour w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Opel z rocznika od 2004.10 do roku 2011.12, i mocy silnika 90 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025