Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
konsultanci: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
magazyn:    poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » nadwozie » pokrywy i drzwi » drzwi, zawiasy » 6125437

Lusterko zewnętrzne 6125437 ALKAR

6125437 Lusterko zewnętrzne ALKAR
cena z vat
112.00 zł
Kup
    Ocena:
numer części:

6125437

producent:

ALKAR

Strona zabudowy:z lewej
Tryb pracy:elektryczny
Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie:dla pojazdu z kierownicą z lewej strony
Powierzchnia:zagruntowany
Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne:ogrzewana
Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne:plan
Jakość: Certified Quality
Status produktu: Normal

Sprawdź zastosowanie wybranej części

Lusterko zewnętrzne 6125437 ALKAR

Marka Model Typ [cm3] [KM] [kw] od..do
OPEL ASTRA G Furgon (F70) 1.2 (F70) 1199 65 48 1998.09
2000.08
OPEL ASTRA G Furgon (F70) 1.4 (F70) 1389 90 66 1998.09
2005.04
OPEL ASTRA G Furgon (F70) 1.6 (F70) 1598 101 74 1998.09
2004.01
OPEL ASTRA G Furgon (F70) 1.6 (F70) 1598 75 55 1999.01
2000.09
OPEL ASTRA G Furgon (F70) 1.6 (F70) 1598 84 62 2000.09
2005.04
OPEL ASTRA G Furgon (F70) 1.7 CDTi (F70) 1686 80 59 2003.07
2004.11
OPEL ASTRA G Furgon (F70) 1.7 DTI 16V (F70) 1686 75 55 2000.02
2005.04
OPEL ASTRA G Furgon (F70) 1.7 TD (F70) 1700 68 50 1999.01
2005.04
OPEL ASTRA G Furgon (F70) 2.0 DI (F70) 1995 82 60 1999.01
2005.04
OPEL ASTRA G Furgon (F70) 2.0 DTI (F70) 1995 101 74 2000.09
2005.04
OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.2 16V (F35) 1199 65 48 1998.02
2000.09
OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.2 16V (F35) 1199 75 55 2000.09
2004.07
OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.4 16V (F35) 1389 90 66 1998.06
2004.07
OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.6 (F35) 1598 75 55 1998.02
2000.09
OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.6 (F35) 1598 84 62 2000.09
2004.07
OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.6 (F35) 1598 103 76 2002.12
2009.07
OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.6 16V (F35) 1598 101 74 1998.02
2004.07
OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.6 CNG (F35) 1598 97 71 2003.03
2004.07
OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.7 CDTI (F35) 1686 80 59 2003.04
2009.07
OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.7 DTI 16V (F35) 1686 75 55 2000.02
2004.07
OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.7 TD (F35) 1700 68 50 1998.02
2000.08
OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.8 16V (F35) 1796 116 85 1998.02
2000.09
OPEL ASTRA G kombi (T98) 1.8 16V (F35) 1796 125 92 2000.09
2004.07
OPEL ASTRA G kombi (T98) 2.0 16V (F35) 1998 136 100 1998.02
2004.07
OPEL ASTRA G kombi (T98) 2.0 DI (F35) 1995 82 60 1998.02
2004.07
OPEL ASTRA G kombi (T98) 2.0 DTI 16V (F35) 1995 101 74 1999.08
2004.07
OPEL ASTRA G kombi (T98) 2.0 OPC (F35) 1998 192 141 2002.09
2004.07
OPEL ASTRA G kombi (T98) 2.0 OPC (F35) 1998 200 147 2002.11
2004.07
OPEL ASTRA G kombi (T98) 2.2 16V (F35) 2198 147 108 2001.03
2004.07
OPEL ASTRA G kombi (T98) 2.2 DTI (F35) 2172 117 86 2002.09
2004.07
OPEL ASTRA G kombi (T98) 2.2 DTI (F35) 2172 125 92 2002.09
2004.07
OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.2 16V (F08, F48) 1199 65 48 1998.02
2000.09
OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.2 16V (F08, F48) 1199 75 55 2000.09
2005.01
OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.4 16V (F08, F48) 1389 90 66 1998.02
2005.01
OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 1598 75 55 1998.02
2000.09
OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 1598 84 62 2000.09
2005.01
OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 (F08, F48) 1598 103 76 2002.12
2009.12
OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.6 16V (F08, F48) 1598 101 74 1998.02
2005.01
OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.7 CDTI (F08, F48) 1686 80 59 2003.04
2009.12
OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.7 DTI 16V (F08, F48) 1686 75 55 2000.02
2005.01
OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.7 TD (F08, F48) 1700 68 50 1998.02
2000.08
OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 1796 116 85 1998.02
2000.09
OPEL ASTRA G liftback (T98) 1.8 16V (F08, F48) 1796 125 92 2000.09
2005.01
OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 16V (F08, F48) 1998 136 100 1998.02
2005.01
OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 16V OPC (F08, F48) 1998 160 118 1999.11
2002.09
OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 DI (F08, F48) 1995 82 60 1998.02
2005.01
OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 DTI 16V (F08, F48) 1995 101 74 1999.08
2005.01
OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 OPC (F08, F48) 1998 192 141 2002.09
2005.01
OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.0 OPC (F08, F48) 1998 200 147 2002.11
2005.01
OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.2 16V (F08, F48) 2198 147 108 2000.06
2005.01
OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.2 DTI (F08, F48) 2172 125 92 2002.09
2005.01
OPEL ASTRA G liftback (T98) 2.2 DTI (F08, F48) 2172 117 86 2002.09
2005.01
OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.2 16V (F69) 1199 65 48 1998.09
2000.09
OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.2 16V (F69) 1199 75 55 2000.09
2005.01
OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.4 16V (F69) 1389 90 66 1998.09
2005.01
OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 (F69) 1598 75 55 1998.09
2000.09
OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 (F69) 1598 84 62 2000.09
2005.01
OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 (F69) 1598 103 76 2002.12
2009.12
OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.6 16V (F69) 1598 101 74 1998.09
2005.01
OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.7 CDTI (F69) 1686 80 59 2003.04
2009.12
OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.7 DTI 16V (F69) 1686 75 55 2000.02
2005.01
OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.7 TD (F69) 1700 68 50 1998.09
2000.08
OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.8 16V (F69) 1796 116 85 1998.09
2000.09
OPEL ASTRA G sedan (T98) 1.8 16V (F69) 1796 125 92 2000.06
2005.01
OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.0 16V (F69) 1998 136 100 1998.09
2005.01
OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.0 DI (F69) 1995 82 60 1998.09
2005.01
OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.0 DTI 16V (F69) 1995 101 74 1999.08
2005.01
OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.2 16V (F69) 2198 147 108 2001.03
2005.01
OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.2 DTI (F69) 2172 125 92 2002.09
2005.01
OPEL ASTRA G sedan (T98) 2.2 DTI (F69) 2172 117 86 2002.09
2005.01
numery OEM:
OPEL 325-0016
OPEL 3250016
OPEL 6428080
OPEL 6428080+6428741+642873
OPEL 6428736
OPEL 6428741
zamienniki:
3742807
VAN WEZEL
Aktualnie oglądany:  Lusterko zewnętrzne, 6125437 • ALKAR • sklep e-autoparts.pl. Część znajduje się w kategorii

drzwi, zawiasy