Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
konsultanci: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
magazyn:    poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » klocki hamulcowe » 13.0460-7179.2

Klocki hamulcowe - komplet 13.0460-7179.2 ATE

13.0460-7179.2 Klocki hamulcowe - komplet ATE
cena z vat
160.00 zł
Kup
    Ocena:
5/5 (37 ocen)

numery handlowe:

23832 , 23833 , 23844 , 607179

numer części:

13.0460-7179.2

producent:

ATE

Szerokość 1 [mm]155,1
Wysokość 1 [mm]69,7
Grubość 1 [mm]20,5
Szerokość 2 [mm]156,3
Wysokość 2 [mm]76,0
Grubość 2 [mm]20,2
Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]2
System hamulcowyATE
Oznaczenie kontrolneE1 90R-02A0335/0224
Oznaczenie kontrolneE9 90R-02A1162/0788
Dostępne MAPP-Code
Numer artykułu zalecanego dodatku24.8190-0720.2
Przestrzegać wymiarów
nr EAN4006633117913
Status produktu: Normal

Sprawdź zastosowanie wybranej części

Klocki hamulcowe - komplet 13.0460-7179.2 ATE


ATE to jeden z największych producentów klockach hamulcowych 13.0460-7179.2 na rynek niezależny oraz dla wytwórców samochodów. Zastosowane technologie produkcji i wysokie normy jakości są gwarantem, że wszystkie części jak i oglądane klocki hamulcowe o numerze 13.0460-7179.2 producenta ATE spałniają oczekiwania użytkowników dzięki swoim walorom jakościowym.
Firma ATE znana jest z wyjątkowo wysokiej jakości wykonania części produkowanych w swoich zakładach. Zastosowanie dobrej jakości materiałów oraz nowoczesny park maszynowy, w efekcie daje korzyści w postaci auto części o wyjątkowo dobrej jakości. Części zamienne produkowane przez ATE, w tym oglądane klocki hamulcowe 13.0460-7179.2, są wzorem do naśladowania dla innych producentów części samochodowych w Europie. Jakość produktów pochodzących z fabryk ATE może być przykładem dla innych dostawców dla motoryzacji.
Klocki hamulcowe 13.0460-7179.2 mają zastosowanie do samochodu OPEL ASTRA J (P10) od 2009.09 oraz wielu innych modeli aut.
Złożenie zamówienia na części zamienne nie zawsze musi byc proste. Jeżeli napotkasz na problemy w tym temacie zaufaj sprzedawcom z wieloletnim stażem zatrudnionych w naszym sklepie, a Ty nie będziesz musiał robić nic więcej jak tylko czekać na szybką dostawę zamówionych klocków hamulcowych 13.0460-7179.2.
Cena klocków hamulcowych 13.0460-7179.2 ATE po jakiej jakiej oferujemy tą część zamienną w sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl, należy do najniższych na rynku, a jej dostawa realizowana przez firmę kurierską lub do paczkomatu nie zabiera więcej niż jednen do dwóch dni.
Przeczytaj 30 opinii o produkcie
2020-01-11
 2/5
Zamiast zamówionych ATE dostałem rozwalone pudełko od ATE a w środku klocki Lucasa.
2019-11-19
 5/5
Wszystko już zamontowane w samochodzie przez mojego mechanika, auto śmiga jak należy
2020-01-29
 5/5
Super jakość
2019-11-30
 5/5
Cena klocków 13.0460-3994.2 nie jest najniższa ale odpowiada jakości, polecam
2010-10-07
 5/5
KLOCKI DOBREJ FIRMY. SZYBKA DOSTAWA I JAKOSC PRODUKTU
2019-10-28
 5/5
zamontowałem w swoim samochodzie focusie i cichutko chodzą, jestem zadowolony, polecam
2011-07-06
 5/5
Bardzo dobre klocki hamulcowe. Polecam je spokojnie każdemu kierowcy. Nie piszczą i nie brudzą nadmiernie felg
2020-03-09
 5/5
Może i są trochę droższe niż klocki innych producentów ale za to jakie wykonanie i krótka droga hamowania polecam szczerze
2019-10-20
 5/5
Sklep przyjazny dla użytkownika konsultanci skorzy do pomocy, dzięki
2019-09-16
 5/5
Nie ma się czego przyczepić, jak zawsze jakość u tego producenta na najwyższym poziomie
2020-03-07
 5/5
Klocki firmy ATE dobra jakość w jeszcze lepszej cenie
2019-09-09
 5/5
Trudno znaleźć inny produkt tak dobrej cenie
2019-11-19
 5/5
Miękkie klocki, super hamują, w połączeniu z tarczami ate rewelacja !
2020-02-27
 5/5
Mogłaby być trochę lepsza cena na 24.8190-0307.2 ate
2011-01-28
 5/5
Klocki mają za sobą prawie 30 tys. kilometrów. Sprawują się bez zarzutu. Małe ślady zużycia. Bezawaryjna praca. Następnym razem także zakupię ten towar. POLECAM. Zb. Ch.
2019-09-10
 5/5
Kupuję w tym sklepie od lat. Nigdy się nie zawiodłem polecam klocki 13.0460-7195.2 producenta ate
2019-09-14
 5/5
Jeżeli mam już wybór to zawsze zakładam klocki ate nie są może najtańsze ale jakość kompensuje kwestię ceny
2019-11-30
 5/5
Zastanawiałem się nad wyborem tarcz i klocków w końcu wybrałem klocki ate tarcze też tego samego dostawcy, polecam
2018-09-04
 5/5
ate to najlepszy zamiennik na rynku nigdy nie miałem z nim problemów
2019-12-04
 5/5
Klocki ate mają dobrą jakość w stosunku do ceny
2017-12-29
 5/5
jest ok
2018-01-05
 3/5
Opis ATE "Typ zacisku hamulca: dla zacisku hamulcowego z tłokami ze stali" jest nieprawidłowy. Klocki te mają blaszki mocujące klocki w tłoku dl znacznie większej średnicy otworu niż oryginalne tłoki bakelitowe oraz ich zamienniki stalowe. Zamienniki stalowe mają identyczną średnicę otworu jak oryginały bakelitowe. Prawdopodobnie klocki te są przeznaczone do jakiś tłoków stalowych, lecz albo o znacznie większej średnicy zewnętrznej niż 57mm lub o cieńszych ściankach powodujących znacznie większą średnicą otworu. Normalnie do oryginalnych tłoków bakelitowych i zamienników stalowych powinny być stosowane klocki ATE 13.0460-7172.2 - klocki te są identyczne, różnica polega na blaszkach mocujących, które bez problemu wskakują do otworu tłoka.
2007-01-28
 5/5
Bardzo dobre klocki hamulcowe. Solidna niemiecka produkcja. Autko hamuje jek złoto!
2019-12-08
 5/5
polecam sklep, dobra cena klocków i szybka dostawa
2019-09-17
 5/5
OK
2020-02-27
 5/5
Zawsze kupuję klocki ate tak samo jak te co kupiłem teraz przyzwoita cena
2020-02-20
 5/5
jakość bdb
2019-09-09
 5/5
Nie ma się czego przyczepić, jak zawsze jakość u tego producenta na najwyższym poziomie
2019-10-20
 5/5
Zakup towaru 24.8190-0218.2 zrobioney kilka dni temu już zamontowany w aucie
2020-01-13
 5/5
produkt dobrej marki -ok
Marka Model Typ [cm3] [KM] [kw] od..do
OPEL ADAM (M13) 1.0 999 90 66 2014.07
???
OPEL ADAM (M13) 1.0 999 115 85 2014.07
???
OPEL ADAM (M13) 1.2 1229 69 51 2012.10
???
OPEL ADAM (M13) 1.4 1398 101 74 2012.10
???
OPEL ADAM (M13) 1.4 1398 87 64 2012.10
???
OPEL ADAM (M13) 1.4 LPG 1398 87 64 2013.07
???
OPEL ADAM (M13) 1.4 S 1364 150 110 2014.11
???
OPEL ASTRA CLASSIC kombi (A04) 1.4 (L35) 1364 90 66 2009.01
???
OPEL ASTRA CLASSIC kombi (A04) 1.6 (L35) 1598 116 85 2006.12
2014.05
OPEL ASTRA CLASSIC kombi (A04) 1.7 CDTi (L35) 1686 110 81 2009.01
???
OPEL ASTRA CLASSIC kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 1686 125 92 2009.01
???
OPEL ASTRA CLASSIC kombi (A04) 1.8 (L35) 1796 140 103 2012.01
2014.05
OPEL ASTRA CLASSIC liftback (A04) 1.4 (L48) 1364 90 66 2009.01
???
OPEL ASTRA CLASSIC liftback (A04) 1.6 (L48) 1598 116 85 2009.01
???
OPEL ASTRA CLASSIC liftback (A04) 1.7 CDTI (L48) 1686 125 92 2009.01
???
OPEL ASTRA CLASSIC liftback (A04) 1.7 CDTI (L48) 1686 110 81 2009.01
???
OPEL ASTRA CLASSIC sedan (A04) 1.6 (L69) 1598 116 85 2009.01
2014.05
OPEL ASTRA CLASSIC sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 1686 110 81 2009.01
???
OPEL ASTRA CLASSIC sedan (A04) 1.7 CDTI (L69) 1686 125 92 2009.01
???
OPEL ASTRA H (A04) 1.2 (L48) 1229 80 59 2005.08
2010.10
OPEL ASTRA H (A04) 1.3 CDTI (L48) 1248 90 66 2005.08
2010.10
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 1364 90 66 2004.03
2010.10
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 (L48) 1364 75 55 2004.04
2004.10
OPEL ASTRA H (A04) 1.4 LPG (L48) 1364 90 66 2009.08
2010.10
OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) 1598 105 77 2004.03
2010.10
OPEL ASTRA H (A04) 1.6 (L48) 1598 116 85 2006.12
2014.05
OPEL ASTRA H (A04) 1.6 Turbo (L48) 1598 180 132 2007.02
2010.10
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 1686 100 74 2004.03
2010.10
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 1686 80 59 2004.03
2010.10
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 1686 110 81 2007.02
2014.05
OPEL ASTRA H (A04) 1.7 CDTI (L48) 1686 125 92 2007.02
2014.05
OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) 1796 125 92 2004.01
2010.10
OPEL ASTRA H (A04) 1.8 (L48) 1796 140 103 2006.01
2010.10
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 1910 120 88 2004.06
2010.10
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 1910 150 110 2004.09
2010.10
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI (L48) 1910 100 74 2005.09
2010.10
OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) 1910 120 88 2004.04
2010.10
OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 1998 170 125 2004.03
2010.10
OPEL ASTRA H (A04) 2.0 Turbo (L48) 1998 200 147 2004.09
2010.10
OPEL ASTRA H Furgon (L70) 1.3 CDTI (L70) 1248 90 66 2005.08
2010.10
OPEL ASTRA H Furgon (L70) 1.6 EcoTec (L70) 1598 116 85 2006.10
2010.12
OPEL ASTRA H Furgon (L70) 1.7 CDTI (L70) 1686 101 74 2004.03
2010.10
OPEL ASTRA H Furgon (L70) 1.7 CDTI (L70) 1686 80 59 2004.12
2007.07
OPEL ASTRA H Furgon (L70) 1.7 CDTI (L70) 1686 110 81 2007.02
2010.10
OPEL ASTRA H Furgon (L70) 1.7 CDTI (L70) 1686 125 92 2007.02
2010.10
OPEL ASTRA H Furgon (L70) 1.9 CDTI (L70) 1910 150 110 2004.09
2010.10
OPEL ASTRA H Furgon (L70) 1.9 CDTI (L70) 1910 101 74 2005.08
2012.12
OPEL ASTRA H Furgon (L70) 1.9 CDTI (L70) 1910 120 88 2005.09
2010.10
OPEL ASTRA H Furgon (L70) 1.9 CDTI 16V (L70) 1910 120 88 2004.08
2010.10
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.3 CDTI (L08) 1248 90 66 2005.04
2010.10
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 1364 75 55 2005.03
2010.10
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.4 (L08) 1364 90 66 2005.03
2010.10
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) 1598 105 77 2005.03
2010.10
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 (L08) 1598 116 85 2006.12
2010.10
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.6 Turbo (L08) 1598 180 132 2007.02
2010.10
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTi (L08) 1686 101 74 2005.03
2010.10
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 1686 80 59 2005.03
2010.10
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 1686 110 81 2007.02
2010.10
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.7 CDTI (L08) 1686 125 92 2007.02
2010.10
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) 1796 125 92 2005.03
2010.10
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.8 (L08) 1796 140 103 2006.01
2010.10
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08) 1910 150 110 2005.03
2010.10
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 1910 120 88 2005.09
2010.10
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTI (L08) 1910 101 74 2006.01
2010.10
OPEL ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi 16V (L08) 1910 120 88 2005.03
2010.10
OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 1998 200 147 2005.03
2010.10
OPEL ASTRA H GTC (A04) 2.0 Turbo (L08) 1998 170 125 2005.03
2010.10
OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.3 CDTI (L35) 1248 90 66 2005.08
2010.10
OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.4 (L35) 1364 75 55 2004.08
2010.10
OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.4 (L35) 1364 90 66 2004.08
2010.10
OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.4 LPG (L35) 1364 90 66 2009.08
2010.10
OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.6 (L35) 1598 105 77 2004.08
2010.10
OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.6 (L35) 1598 116 85 2006.12
2014.05
OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.6 LPG (L35) 1598 116 85 2009.08
2010.10
OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.6 Turbo (L35) 1598 180 132 2007.02
2010.10
OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 1686 80 59 2004.08
2010.10
OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 1686 101 74 2004.08
2010.10
OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 1686 110 81 2007.02
2014.05
OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.7 CDTI (L35) 1686 125 92 2007.02
2014.05
OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.8 (L35) 1796 125 92 2004.08
2010.10
OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.8 (L35) 1796 140 103 2005.08
2014.05
OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 1910 150 110 2004.09
2010.10
OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 1910 100 74 2005.09
2010.10
OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.9 CDTI (L35) 1910 120 88 2005.09
2010.10
OPEL ASTRA H kombi (A04) 1.9 CDTI 16V (L35) 1910 120 88 2004.08
2010.10
OPEL ASTRA H kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 1998 170 125 2004.08
2010.10
OPEL ASTRA H kombi (A04) 2.0 Turbo (L35) 1998 200 147 2004.09
2010.10
OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.3 CDTi (L69) 1248 90 66 2007.02
2010.10
OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.6 (L69) 1598 116 85 2007.02
2014.05
OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.6 (L69) 1598 105 77 2007.02
2010.06
OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 1686 101 74 2007.02
2010.10
OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.7 CDTi (L69) 1686 110 81 2007.02
2014.05
OPEL ASTRA H sedan (A04) 1.8 (L69) 1796 140 103 2007.02
2012.09
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67) 1598 105 77 2005.09
2010.10
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 (L67) 1598 116 85 2006.12
2010.10
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.6 Turbo (L67) 1598 180 132 2007.02
2010.10
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) 1796 125 92 2005.09
2010.10
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.8 (L67) 1796 140 103 2005.09
2010.10
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67) 1910 150 110 2005.09
2010.10
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) 1998 200 147 2005.09
2010.10
OPEL ASTRA H TwinTop (A04) 2.0 Turbo (L67) 1998 170 125 2005.09
2010.10
OPEL COMBO Furgon / kombi 1.3 CDTI 16V 1248 69 51 2005.08
???
OPEL COMBO Furgon / kombi 1.3 CDTI 16V 1248 75 55 2005.10
2012.12
OPEL COMBO Furgon / kombi 1.4 16V 1364 90 66 2005.08
???
OPEL COMBO Furgon / kombi 1.6 1598 87 64 2001.10
???
OPEL COMBO Furgon / kombi 1.6 CNG 16V 1598 97 71 2005.04
???
OPEL COMBO Furgon / kombi 1.6 CNG 16V 1598 94 69 2006.06
???
OPEL COMBO Furgon / kombi 1.7 CDTI 16V 1686 101 74 2004.12
???
OPEL COMBO Furgon / kombi 1.7 DI 16V 1686 65 48 2001.10
???
OPEL COMBO Furgon / kombi 1.7 DTI 16V 1686 75 55 2001.10
???
OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V 1248 69 51 2004.06
2011.01
OPEL COMBO Tour 1.3 CDTI 16V 1248 75 55 2005.10
2011.12
OPEL COMBO Tour 1.4 1364 90 66 2004.10
2011.12
OPEL COMBO Tour 1.6 1598 87 64 2001.10
2006.09
OPEL COMBO Tour 1.6 CNG 1598 97 71 2005.04
2011.01
OPEL COMBO Tour 1.6 CNG 1598 94 69 2006.06
2011.12
OPEL COMBO Tour 1.7 CDTI 16V 1686 101 74 2004.07
2011.12
OPEL COMBO Tour 1.7 DI 16V 1686 65 48 2001.10
2004.06
OPEL COMBO Tour 1.7 DTI 16V 1686 75 55 2001.10
2004.06
OPEL CORSA C (X01) 1.7 CDTI (F08, F68) 1686 100 74 2003.06
2009.12
OPEL CORSA C Furgon (X01) 1.7 CDTi (F08, W5L) 1686 101 74 2003.08
2012.12
OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) 1598 192 141 2006.11
2014.08
OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) 1598 150 110 2007.05
2014.08
OPEL CORSA E (X15) 1.0 (08, 68) 999 90 66 2014.09
???
OPEL CORSA E (X15) 1.0 (08, 68) 999 115 85 2014.09
???
OPEL CORSA E (X15) 1.2 (08, 68) 1229 69 51 2014.09
???
OPEL CORSA E (X15) 1.3 CDTI (08, 68) 1248 75 55 2014.09
???
OPEL CORSA E (X15) 1.3 CDTI (08, 68) 1248 95 70 2014.09
???
OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) 1398 90 66 2014.09
???
OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) 1398 75 55 2014.09
???
OPEL CORSA E (X15) 1.4 LPG (08, 68) 1398 90 66 2015.03
???
OPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68) 1364 101 74 2014.09
???
OPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68) 1364 150 110 2015.03
???
OPEL CORSA E Van (X15) 1.2 (08) 1229 69 51 2015.01
???
OPEL CORSA E Van (X15) 1.3 CDTI (08) 1248 95 70 2014.09
???
OPEL CORSA E Van (X15) 1.3 CDTI (08) 1248 75 55 2015.01
???
OPEL CORSA E Van (X15) 1.4 (08) 1398 90 66 2014.09
???
OPEL CORSA E Van (X15) 1.4 (08) 1398 75 55 2014.09
???
OPEL MERIVA A nadwozie wielkopojemne (MPV) (X03) 1.3 CDTI (E75) 1248 75 55 2003.09
2010.05
OPEL MERIVA A nadwozie wielkopojemne (MPV) (X03) 1.3 CDTI (E75) 1248 69 51 2005.04
2010.05
OPEL MERIVA A nadwozie wielkopojemne (MPV) (X03) 1.4 16V Twinport (E75) 1364 90 66 2004.07
2010.05
OPEL MERIVA A nadwozie wielkopojemne (MPV) (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75) 1364 90 66 2004.07
2010.05
OPEL MERIVA A nadwozie wielkopojemne (MPV) (X03) 1.6 (E75) 1598 105 77 2006.01
2010.05
OPEL MERIVA A nadwozie wielkopojemne (MPV) (X03) 1.6 16V (E75) 1598 100 74 2003.05
2006.01
OPEL MERIVA A nadwozie wielkopojemne (MPV) (X03) 1.6 Turbo (E75) 1598 180 132 2005.09
2010.05
OPEL MERIVA A nadwozie wielkopojemne (MPV) (X03) 1.7 CDTI (E75) 1686 100 74 2003.09
2010.05
OPEL MERIVA A nadwozie wielkopojemne (MPV) (X03) 1.7 CDTI (E75) 1686 125 92 2006.09
2010.05
OPEL MERIVA A nadwozie wielkopojemne (MPV) (X03) 1.7 DTI (E75) 1686 75 55 2003.09
2010.05
OPEL MERIVA A nadwozie wielkopojemne (MPV) (X03) 1.8 (E75) 1796 125 92 2003.05
2010.05
OPEL MERIVA B nadwozie wielkopojemne (MPV) (S10) 1.3 CDTI (75) 1248 95 70 2010.06
2014.11
OPEL MERIVA B nadwozie wielkopojemne (MPV) (S10) 1.4 (75) 1364 140 103 2010.06
2017.03
OPEL MERIVA B nadwozie wielkopojemne (MPV) (S10) 1.4 (75) 1398 100 74 2010.06
2017.03
OPEL MERIVA B nadwozie wielkopojemne (MPV) (S10) 1.4 (75) 1364 120 88 2010.06
2017.03
OPEL MERIVA B nadwozie wielkopojemne (MPV) (S10) 1.4 LPG (75) 1364 120 88 2011.06
2017.03
OPEL MERIVA B nadwozie wielkopojemne (MPV) (S10) 1.6 CDTi (75) 1598 136 100 2013.08
2017.01
OPEL MERIVA B nadwozie wielkopojemne (MPV) (S10) 1.6 CDTI (75) 1598 95 70 2014.01
2017.01
OPEL MERIVA B nadwozie wielkopojemne (MPV) (S10) 1.6 CDTI (75) 1598 110 81 2014.03
2017.03
OPEL MERIVA B nadwozie wielkopojemne (MPV) (S10) 1.7 CDTI (75) 1686 100 74 2010.06
2017.01
OPEL MERIVA B nadwozie wielkopojemne (MPV) (S10) 1.7 CDTI (75) 1686 110 81 2010.06
2015.06
OPEL MERIVA B nadwozie wielkopojemne (MPV) (S10) 1.7 CDTI (75) 1686 131 96 2010.06
2013.10
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 (M75) 1598 105 77 2005.07
2012.09
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 (M75) 1598 115 85 2008.01
2015.04
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 CNG (M75) 1598 94 69 2005.07
2015.04
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 CNG Turbo (M75) 1598 150 110 2009.02
2015.04
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.6 FlexFuel (M75) 1598 116 85 2008.08
2012.12
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75) 1686 125 92 2008.01
2015.04
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.7 CDTI (M75) 1686 110 81 2008.01
2015.04
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 (M75) 1796 140 103 2005.07
2015.04
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 (M75) 1796 120 88 2013.06
2015.04
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 LPG (M75) 1796 140 103 2009.07
2015.04
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) 1910 100 74 2005.07
2010.12
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) 1910 120 88 2005.07
2015.04
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) 1910 150 110 2005.07
2015.04
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.0 (M75) 1998 200 147 2005.07
2010.12
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.2 (M75) 2198 150 110 2005.07
2012.12
OPEL ZAFIRA B Van (A05) 1.6 CNG Turbo (M75) 1598 150 110 2009.02
2015.04
OPEL ZAFIRA B Van (A05) 1.7 CDTI (M75) 1686 110 81 2008.01
2015.04
OPEL ZAFIRA B Van (A05) 1.7 CDTI (M75) 1686 125 92 2008.01
2015.04
OPEL ZAFIRA B Van (A05) 1.8 (M75) 1796 140 103 2005.07
2015.04
numery OEM:
OPEL 16 05 080
OPEL 16 05 099
OPEL 16 05 177
OPEL 16 05 252
OPEL 16 05 456
OPEL 16 05 992
OPEL 16 05 996
OPEL 16 05 997
OPEL 16 05 998
OPEL 93176429
OPEL 93179707
OPEL 93179708
OPEL 93181189
OPEL 93186713
OPEL 93189698
OPEL 93192578
OPEL 95514416
Aktualnie oglądany:  Klocki hamulcowe - komplet, 13.0460-7179.2 • ATE • sklep e-autoparts.pl. Część znajduje się w kategorii

klocki hamulcowe