Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » zawieszenie i amortyzacja » zestaw zawieszenia śrubowego

zestaw zawieszenia śrubowego

wybierz markę samochodu:
zestaw zawieszenia śrubowego

Zestaw zawieszenia śrubowego

Publiczne drogi często pozostawiają wiele do życzenia. Ciężko więc cieszyć się przez długi czas satysfakcjonującym stanem technicznym auta – zwłaszcza jeśli jest to pojazd regularnie wykorzystywany do codziennego przemieszczania się do pracy itp. Wymiana zawieszenia to kolejny koszt dla użytkowników, dlatego warto zadbać o najbardziej wydajny wybór produktów, by cieszyć się jak najdłużej brakiem jakichkolwiek awarii. 

W tej kategorii znajdziesz wyjątkowy zestaw zawieszenia śrubowego dla swojego auta – jeśli jednak potrzebujesz pomocy w wyborze lub nie możesz znaleźć kompatybilnego produktu, to skontaktuj się z naszymi specjalistami. Z przyjemnością znajdą oni odpowiednie rozwiązania, które pomogą Ci w walce o zadowolenie z jazdy samochodem! 

Zawieszenie gwintowane dla najbardziej wymagających użytkowników

Dlaczego akurat ten rodzaj zawieszenia został określony przez nas mianem asortymentu dla najbardziej wymagających klientów? Ponieważ jest to produkt umożliwiający indywidualne ustawienie wysokości nadwozia – bardziej zaawansowane zestawy, udostępniają także możliwość regulacji sztywności, co jest niezwykle dużym atutem w przypadku sportów motoryzacyjnych i dla fanów tuningu. 

Budowa zawieszenia gwintowanego jest wyjątkowo prosta, dlatego również świadomi użytkownicy chętnie sięgają po taki asortyment – składa się on z czterech zestawów, w których skład wchodzą sprężyny śrubowe znajdujące się wewnątrz amortyzatora. Regulacja także nie jest skomplikowana, gdyż wystarczy podnieść auto za pomocą podnośnika warsztatowego i dokonać odpowiednich zmian z wykorzystaniem podstawowych narzędzi. 

Nie tylko walory optyczne

Chociaż sportowe auto z obniżonym zawieszeniem wygląda niezwykle ciekawie i rzuca się w oczy, to zawieszenie gwintowane posiada pozytywny wpływ na trakcję auta – lepsza przyczepność, automatycznie oznacza większe bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów i wszystkich uczestników ruchu drogowego.