Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci, poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn, poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00, sobota 9:00 - 11:00;
Napisz do nas 

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » Tłumiki samochodowe w ofercie sklepu internetowego z częściami samochodowymi E-autoparts.pl. Sprawdzone rozwiązania do wielu marek samochodowych. Zapraszamy!

Części samochodowe: tłumik

Tłumik | części do aut e-autoparts.pl

Wybierz samochód:


Tłumiki samochodowe


Dźwięk pracującego auta jest dumą wielu użytkowników i większość nie wyobraża sobie, że ich pojazd mógłby brzmieć w sposób mało imponujący. Równy warkot silnika i poprawna praca wszystkich systemów jest oznaką sprawności i dużej mocy samochodu – zwłaszcza jeśli jest go słychać wcześniej, niż można go zobaczyć. Imponowanie innym na drodze, nie byłoby możliwe, gdyby nie tłumik samochodowy wysokiej jakości, zaprojektowany zgodnie z najnowszą technologią i z wykorzystaniem najlepszych materiałów. 

Tłumik samochodowyTłumiki samochodowe stanowią nieodłączny element układu wydechowego, bez którego tłumienie pracy silnika i poprawne odprowadzenie spalin, nie byłoby możliwe. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, w której znajdują się jedynie renomowane produkty, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów – w trosce o Państwa satysfakcję, dbamy o szczegółową selekcję asortymentu. 
 

Tłumik Bosal, Walker, czy Asmet – wybierz najlepszy model dla siebie


Żywot tłumika samochodowego do prostych nie należy. Jest on usytuowany w podwoziu i rozgrzewa się do wysokich temperatur, więc nawet profesjonalne zabezpieczenia i zaawansowana konstrukcja, nie jest w stanie zapewnić wiecznej niezawodności – korozja to ciężki przeciwnik, z którym żadna część podwozia jeszcze nie wygrała. Wybierając jednak tłumik Walker lub model innego czołowego producenta, otrzymują Państwo pewność, że sprzęt wytrzyma o wiele dłużej. 

Każdy element mechaniczny należy wybierać ze względu na model, producenta i rok pojazdu, ponieważ musi on być dopasowany do konkretnego auta – nie można wybrać w ciemno produktu, np. firmy Asmet. Tłumik musi być nie tylko dopasowany ze względu na moc i parametry techniczne samochodu, ale również ze względu na jego długość i kształt podwozia. 

Dzięki naszej wyszukiwarce na stronie internetowej, z pewnością każdy poradzi sobie ze znalezieniem odpowiedniego wyposażenia.