Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
konsultanci: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
magazyn:    poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ zapłonowy » świeca żarowa » DG-012

świeca żarowa DG-012 DENSO

DG-012 świeca żarowa DENSO
denso DG-012
cena z vat
20.00 zł
Kup
    Ocena:
numer części:

DG-012

producent:

DENSO

Napięcie [V]: 11
Wymiar gwintu: M12x1.25
Rezystancja [Ohm]: 0,5
Długość całkowita [mm]: 62,2
Rozmiar klucza: 12
Masa [g]: 22,6
Moment dokręcenia od [Nm]: 3
Moment dokręcenia do [Nm]: 4
Status produktu: Normal

Sprawdź zastosowanie wybranej części

świeca żarowa DG-012 DENSO

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
numery OEM:
CITROËN 59621X
CITROËN 59621Z
CITROËN 5962T2
CITROËN MKP00071
FORD 6075812
FORD 795F6M090AA
FORD 795F6M090CA
MITSUBISHI M816732
NISSAN 11065-V0700
NISSAN 11065-V0710
NISSAN 11065V0700
NISSAN 11065V0710
OPEL 5614216
OPEL 5614219
OPEL 88900723
PEUGEOT 5962J7
PEUGEOT 5962T2
PEUGEOT 9150860280
PEUGEOT 9150861080
RENAULT 7700854538
RENAULT 7700856292
RENAULT 7700867617
RENAULT 7701349949
RENAULT 7701414077
RENAULT 7701414088
VOLVO 1257141
VOLVO 1257889
VW (VOLKSWAGEN) 061905061
VW (VOLKSWAGEN) 068905061
VW (VOLKSWAGEN) 10213002
VW (VOLKSWAGEN) 61905061
VW (VOLKSWAGEN) 68905061
VW (VOLKSWAGEN) N0190811
VW (VOLKSWAGEN) N0190812
VW (VOLKSWAGEN) N0190814
VW (VOLKSWAGEN) N0190971
VW (VOLKSWAGEN) N01910005
VW (VOLKSWAGEN) N0191001
VW (VOLKSWAGEN) N0191002
VW (VOLKSWAGEN) N0191005
VW (VOLKSWAGEN) N0191006
VW (VOLKSWAGEN) N10213001
VW (VOLKSWAGEN) N10213002
AC 28G
zamienniki:
HDS341
Delphi (Lockheed)
HDS254
Delphi (Lockheed)
6599
NGK
0100221105
BERU
0 250 200 063
BOSCH
0 250 201 004
BOSCH
0 250 201 011
BOSCH
0 250 201 015
BOSCH
0 250 201 021
BOSCH
0 250 201 415
BOSCH
162MJ
BERU
601MJ
BERU
G1SB
BERU
GV604
BERU
Aktualnie oglądany:  świeca żarowa, DG-012 • DENSO • sklep e-autoparts.pl. Część znajduje się w kategorii

świeca żarowa