Części do samochodów e-autoparts.pl
5 / 5 (46 ocen)
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci, poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn, poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00, sobota 9:00 - 11:00;
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci, poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn, poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00, sobota 9:00 - 11:00;
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » filtry » filtr oleju » COF100235S

Filtr oleju
COF100235S
CHAMPION

cena brutto
17.99 zł

Kup
    Ocena:
numery handlowe: C235, COF100235S
numer części: COF100235S
producent: CHAMPION
Wysokość [mm]:87.0
Wymiar gwintu:3/4"-16 UNF
średnica wewnętrzna [mm]:71.0
średnica zewnętrzna [mm]:76.0
Rodzaj filtra:Filtr przykręcany

Status produktu: Normal
Sprawdź zastosowanie wybranej części
numery OEM:
FIAT 4434791
FIAT 4469396
FIAT 4469397
FIAT 4469398
FIAT 4469399
FIAT 4469400
FIAT 46805828
FIAT 5939832
FIAT 7724167
INNOCENTI 6004434791
PEUGEOT 1109H1