Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci, poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn, poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00, sobota 9:00 - 11:00;
Napisz do nas 

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » filtry » filtr oleju » W 714/2

Filtr oleju
W 714/2
MANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)

cena brutto
16.00 zł

Kup
    Ocena:
numer części: W 714/2
producent: MANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
Filtr oleju, MANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH), W 714/2
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca:z dwoma zaworami zwrotnymi
średnica zewnętrzna [mm]: 76
średnica wewnętrzna 1 [mm]: 62
Średnica wewnętrzna 2 [mm]: 71
Wymiar gwintu: 3/4-16 UNF
Wysokość [mm]: 79
Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar]: 1,5
Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego: LS 7
Status produktu: Normal
Sprawdź zastosowanie wybranej części
numery OEM:
ALFA ROMEO 510313
ALFA ROMEO 510889
ALFA ROMEO 530388
ALFA ROMEO 534372
ALFA ROMEO 60504569
FIAT 4434791
FIAT 4469396
FIAT 4469397
FIAT 4469398
FIAT 4469399
FIAT 4469400
FIAT 46805828
FIAT 510313
FIAT 510889
FIAT 530388
FIAT 534372
FIAT 5939832
FIAT 60504569
FIAT 71736162
FIAT 7724167
FORD 5009 087
FORD 5009087
FORD 5011 997
FORD 5011997
FORD 5017 811
FORD 5017811
RENAULT 77 01 415 054
RENAULT 7701415054
VAG 000 393 6608
VAG 000 396 3373
VAG 0003936608
VAG 0003963373
VAG SE 020 030 288 A
VAG SE 028 030 288 A
VAG SE020030288A
VAG SE028030288A
VAG XE 028 030 288 A
VAG XE028030288A