Części do samochodów e-autoparts.pl
5 / 5 (418 ocen)
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, przerwa 13:00 - 14:00
magazyn: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, sobota 9:00 - 11:00
Napisz do nas ikona email
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, przerwa 13:00 - 14:00
magazyn: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, sobota 9:00 - 11:00
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ zasilania paliwem » filtr paliwa i obudowa filtra » PU 723 x

Filtr paliwa
PU 723 x
MANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)

cena brutto
60.00 zł

Kup
    Ocena:
numer części: PU 723 x
dostawca: MANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH)
Filtr paliwa, MANN-FILTER(MANN+HUMMEL GMBH), PU 723 x
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca:z uszczelnieniem
średnica zewnętrzna [mm]: 67
średnica wewnętrzna [mm]: 25
Wysokość [mm]: 99
Status produktu: Normal
Sprawdź zastosowanie wybranej części
numery OEM:
CITROËN 16 06 26 76 80
CITROËN 1906 98
CITROËN 1906 C4
CITROËN 190698
CITROËN 1906C4
FIAT 6001073287
FIAT 71746975
FIAT 71753841
FIAT 71773193
FIAT 77362340
FIAT 77363600
FIAT 77365864
FIAT 77365902
FORD 1596 790
FORD 1596790
OPEL 4708795
OPEL 4807214
OPEL 813569
OPEL 8135690
OPEL 818012
OPEL 818032
OPEL 93181377
OPEL 95599700
PEUGEOT 16 062 676 80
PEUGEOT 1606267680
PEUGEOT 1906 97
PEUGEOT 1906 C4
PEUGEOT 190697
PEUGEOT 1906C4
SUBARU 15411-84E50
SUBARU 1541184E50
SUZUKI 15411-84E50
SUZUKI 15411-84E50-000
SUZUKI 15411-84E60
SUZUKI 15411-84E60-000
SUZUKI 1541184E50
SUZUKI 1541184E50000
SUZUKI 1541184E60
SUZUKI 1541184E60000
SUZUKI 15411T84E60
VAUXHALL 93181377
VAUXHALL 95599129