Części do samochodów e-autoparts.pl
5 / 5 (122 ocen)
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci, poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn, poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00, sobota 9:00 - 11:00;
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci, poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn, poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00, sobota 9:00 - 11:00;
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ zasilania paliwem » filtr paliwa i obudowa filtra » 153071760199

Filtr paliwa
153071760199
MAGNETI MARELLI

cena brutto
0.00 zł

    Ocena:
numery handlowe: 71760199
numer części: 153071760199
producent: MAGNETI MARELLI
Filtr paliwa, MAGNETI MARELLI, 153071760199
Rodzaj paliwa:benzyna
Wysokość 1 [mm]: 130
średnica 1 [mm]: 58
Wymiar gwintu: M 12 X 1,5
Status produktu: Normal
Sprawdź zastosowanie wybranej części
numery OEM:
ALFA ROMEO 60537455
ALFA ROMEO 60801638
FIAT 71736105
FIAT 82392325
FIAT 8241687
FIAT 82416870
VOLVO 464605
VW (VOLKSWAGEN) 133133511
VAG 133133511