Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22/100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek 9:00 - 15:00
Napisz do nas ikona email
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22/100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek 9:00 - 15:00
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » klocki hamulcowe » 2383281

Klocki hamulcowe - komplet, epad
2383281
TEXTAR

cena brutto
174.00 zł

Kup
    Ocena:
numery handlowe: 23832, 2383219605epad, 2383219605T4433, 23833, 23844
numer części: 2383281
dostawca: TEXTAR
Klocki hamulcowe - komplet, epad, TEXTAR, 2383281
Styk ostrzegawczy o zużyciu:z akustycznym czujnikiem zużycia
Szerokość 1 [mm]: 156,5
Szerokość 2 [mm]: 155,3
Wysokość 1 [mm]: 76
Wysokość 2 [mm]: 69,6
Grubość [mm]: 19,6
Jakość: epad
System hamulcowy: Teves
Numer artykułu zalecanego dodatku: 82032000
Numer WVA: 23832
Długość opakowania [cm]: 17
Szerokość opakowania [cm]: 12
Wysokość opakowania [cm]: 8,3
Techniczny numer informacyjny: 23832 196 0 5 epadNO COMPROMISE SOLUTION TO CLEAN AND QUIET BRAKING:
Abrasion-resistant, Quiet, Powerful
Cena dotyczy kompletu klocków na oś pojazdu.
Status produktu: Normal
Sprawdź zastosowanie wybranej części
numery OEM:
OPEL 1605009
OPEL 1605035
OPEL 1605080
OPEL 1605099
OPEL 1605177
OPEL 1605252
OPEL 1605456
OPEL 1605957
OPEL 1605992
OPEL 1605996
OPEL 1605997
OPEL 1605998
OPEL 90544001
OPEL 9192157
OPEL 9195145
OPEL 93181189
OPEL 93192578
OPEL 95514416
VAUXHALL 1605456
VAUXHALL 193192578
VAUXHALL 9195145
VAUXHALL 93189698
VAUXHALL 93192578
AC AC694281D
zamienniki:
40 91 6603
SWAG Autoteile GmbH
363702161046
MAGNETI MARELLI
363702161172
MAGNETI MARELLI
FSL1640
FERODO
FQT1640
FERODO
694281
ROULUNDS BRAKING
598321
VALEO
223617
NK
223633
NK
V40-8030
VAICO
07.B314.26
BREMBO
P 59 045
A.B.S.
571975D
JURID
573153D
JURID