Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22/100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek 9:00 - 15:00
Napisz do nas ikona email
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22/100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek 9:00 - 15:00
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » klocki hamulcowe » 301860

Klocki hamulcowe - komplet, FIRST
301860
VALEO

    Ocena:
numer części: 301860
dostawca: VALEO
Klocki hamulcowe - komplet, FIRST, VALEO, 301860
Strona zabudowy:Oś przednia
Styk ostrzegawczy o zużyciu:ze stykiem zużycia
Styk ostrzegawczy o zużyciu:z akustycznym czujnikiem zużycia
System hamulcowy: TEVES
Szerokość zewnętrzna [mm]: 156,5
Szerokość wewnętrzna [mm]: 155,3
Wysokość 1 [mm]: 76
Wysokość 2 [mm]: 69,7
Grubość [mm]: 20,1
Numer WVA: 23832
Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oż]: 2
Ciężar [kg]: 2,07
Cena dotyczy kompletu klocków na oś pojazdu.
Status produktu: Normal
Sprawdź zastosowanie wybranej części
numery OEM:
OPEL 1605080
OPEL 1605099
OPEL 1605177
OPEL 1605252
OPEL 1605456
OPEL 1605992
OPEL 1605996
OPEL 1605997
OPEL 1605998
VAUXHALL 93176115
VAUXHALL 93176429
VAUXHALL 93179707
VAUXHALL 93181189
VAUXHALL 93186713
VAUXHALL 93189698
VAUXHALL 93192578
VAUXHALL 95514416