Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22/100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek 9:00 - 15:00
Napisz do nas ikona email
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22/100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek 9:00 - 15:00
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » klocki hamulcowe » 598860

Klocki hamulcowe - komplet
598860
VALEO

cena brutto
131.00 zł

Kup
    Ocena:
numery handlowe: 23832
numer części: 598860
dostawca: VALEO
Klocki hamulcowe - komplet, VALEO, 598860
Strona zabudowy:Oś przednia
Styk ostrzegawczy o zużyciu:ze stykiem zużycia
System hamulcowy: TEVES
Szerokość zewnętrzna [mm]: 154,9
Szerokość wewnętrzna [mm]: 156,1
Wysokość 1 [mm]: 69,76
Wysokość 2 [mm]: 76
Grubość [mm]: 20,4
Numer WVA: 23832
Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oż]: 2
Ciężar [kg]: 2,02
Cena dotyczy kompletu klocków na oś pojazdu.
Status produktu: Normal
Sprawdź zastosowanie wybranej części

Klocki hamulcowe VALEO o numerze 598860 są zasadniczym podzespołem układu hamulcowego samochodu.
Trudno przecenić wpływ jaki mają klocki na bezpieczeństwo podróżujących. Poddawane sa one surowym badaniom, które przeprowadzane są na specjalnych stanowiskach testowych
Wyniki badań poddawane są wnikliwej ocenie specjalistów bezpieczeństwa i technologów.
Opinie praktyków o prezentowanym wyrobie - klocki VALEO 598860 potwierdzają ich wysoką jakość i walory użytkowe.
numery OEM:
OPEL 1605080
OPEL 1605099
OPEL 1605177
OPEL 1605252
OPEL 1605456
OPEL 1605992
OPEL 1605996
OPEL 1605997
OPEL 1605998
VAUXHALL 93176115
VAUXHALL 93176429
VAUXHALL 93179707
VAUXHALL 93181189
VAUXHALL 93186713
VAUXHALL 93189698
VAUXHALL 93192578
VAUXHALL 95514416
zamienniki:
FSL1640
FERODO
FQT1640
FERODO
F 03A 150 012
BOSCH
223633
NK
224815
NK
1501223617
SBS
1501223633
SBS
37076 OE
A.B.S.
37361 OE
A.B.S.