Części do samochodów e-autoparts.pl
5 / 5 (418 ocen)
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, przerwa 13:00 - 14:00
magazyn: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, sobota 9:00 - 11:00
Napisz do nas ikona email
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, przerwa 13:00 - 14:00
magazyn: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, sobota 9:00 - 11:00
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » klocki hamulcowe » 363916060364

Klocki hamulcowe - komplet
363916060364
MAGNETI MARELLI

    Ocena:
numery handlowe: 363700201225, 363702161172, PF0364, T1225MM
numer części: 363916060364
dostawca: MAGNETI MARELLI
Klocki hamulcowe - komplet, MAGNETI MARELLI, 363916060364
Styk ostrzegawczy o zużyciu:z akustycznym czujnikiem zużycia
System hamulcowy: ATE
Numer WVA: 23832
Długość 1 [mm]: 155,1
Długość 2 [mm]: 156
Wysokość 1 [mm]: 69,7
Wysokość 2 [mm]: 76
Grubość 1 [mm]: 20,5
Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oż]: 2
Cena dotyczy kompletu klocków na oś pojazdu.
Status produktu: Normal
Sprawdź zastosowanie wybranej części
numery OEM:
OPEL 1605009
OPEL 1605035
OPEL 1605080
OPEL 1605099
OPEL 1605177
OPEL 1605252
OPEL 1605456
OPEL 1605957
OPEL 1605992
OPEL 1605996
OPEL 1605997
OPEL 1605998
OPEL 90544001
OPEL 9192157
OPEL 9195145
OPEL 9195157
OPEL 93176115
OPEL 93176429
OPEL 93179707
OPEL 93179708
OPEL 93181139
OPEL 93181189
OPEL 93186713
OPEL 93189697
OPEL 93189698
OPEL 93192578
OPEL 95514416
VAUXHALL 1605992
VAUXHALL 1905099