Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, sobota 9:00 - 11:00.
Napisz do nas ikona email
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, sobota 9:00 - 11:00.
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » klocki hamulcowe » 13.0460-7193.2

Klocki hamulcowe - komplet
13.0460-7193.2
ATE

cena brutto
146.00 zł

Kup
    Ocena:
numery handlowe: 23723 , 23724 , 607193
numer części: 13.0460-7193.2
dostawca: ATE
Klocki hamulcowe - komplet, ATE, 13.0460-7193.2
Styk ostrzegawczy o zużyciu:nie przygotowany dla wskaznika zużycia
Styk ostrzegawczy o zużyciu:bez styku zużycia
Szerokość 1 [mm]: 155,1
Wysokość 1 [mm]: 62,4
Szerokość 2 [mm]: 156,3
Wysokość 2 [mm]: 67,0
Grubość [mm]: 18,1
System hamulcowy: ATE
Oznaczenie kontrolne: E1 90R-02A0334/0371
Dostępne MAPP-Code:
Cena dotyczy kompletu klocków na oś pojazdu.
Status produktu: Normal
Sprawdź zastosowanie wybranej części

Większość użytkowników samochodów doskonale zdaje sobie sprawę, że ich auto posiada klocki hamulcowe, których wytwórcą jest znana firma ATE. W tym przypadku są to klocki o symbolu 13.0460-7193.2.
Wpływ klocków na bezpieczeństwo podróżujących jest trudny do przecenienia. Badania jakim sa poddawane przeprowadzane są na profesjonalnych stanowiskach badawczych.
Ocena wyników testów jest sprawą wykwalifikowanych profesjonalistów z zakresu bezpieczeństwa oraz technologów produkcji.
Użytkownicy stwierdzają zdecydowanie, że klocki ATE 13.0460-7193.2 najlepiej spełniają oczekiwania odnośnie bezpieczeństwa .
numery OEM:
FORD 1223682
FORD 1321517
FORD 1360305
FORD 1508074
FORD 1519528
FORD 1695810
FORD 1712024
FORD 1759370
FORD 1797211
FORD 3M51-2K021-AA
FORD 3M51-2K021-AB
FORD 3M512K021AA
FORD 3M512K021AB
FORD AV61-2K021-BA
FORD AV61-2K021-BB
FORD CV61-2001-BC
FORD CV61-2K021-BA
MAZDA BPYK-33-23Z
MAZDA BPYK-33-23ZA
MAZDA BPYK3323Z
MAZDA BPYK3323ZA
MAZDA C2Y3-33-23ZA
MAZDA C2Y33323ZA
VOLVO 30681739
VOLVO 30683554
VOLVO 30715023
VOLVO 30736923
VOLVO 30742030
VOLVO 30793618
VOLVO 31341301