Części do samochodów e-autoparts.pl
5 / 5 (48 ocen)
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci, poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn, poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00, sobota 9:00 - 11:00;
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci, poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn, poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00, sobota 9:00 - 11:00;
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » nadwozie » pokrywy i drzwi » drzwi » 6164437

Lusterko zewnętrzne
6164437
ALKAR

cena brutto
83.00 zł

Kup
    Ocena:
numer części: 6164437
producent: ALKAR
Lusterko zewnętrzne, ALKAR, 6164437
Strona zabudowy:z lewej
Tryb pracy:mechaniczne
Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie:dla pojazdu z kierownicą z lewej strony
Powierzchnia:zagruntowany
Lusterko zewnętrzne / wewnętrzne:Lusterko kompletne
Jakość: Certified Quality
Status produktu: Normal
Sprawdź zastosowanie wybranej części
numery OEM:
OPEL 1428858
OPEL 325-0014
OPEL 3250014
OPEL 6428076
OPEL 6428076+6428741+642873
OPEL 6428733
OPEL 6428741