Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
konsultanci: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
magazyn:    poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » 666681

Klocki hamulcowe - komplet 666681 ROULUNDS BRAKING

666681 Klocki hamulcowe - komplet ROULUNDS BRAKING
    Ocena:

numer części:

666681

producent:

ROULUNDS BRAKING

Ograniczenia producenta:ATE
Styk ostrzegawczy o zużyciu:bez styku zużycia
Długość [mm]:156,5
Grubość [mm]:19,2
Wysokość [mm]:79
Długość 2 [mm]:155,2
Wysokość 2 [mm]:71,5

Sprawdź zastosowanie wybranej części

Klocki hamulcowe - komplet 666681 ROULUNDS BRAKING

numery OEM:
OPEL 1605009
OPEL 1605957
OPEL 1605996
OPEL 1605997
VAUXHALL 90544001
VAUXHALL 9192157
VAUXHALL 93179707
VAUXHALL 93179708
CHEVROLET 90544001
CHEVROLET 9192157
Aktualnie oglądany:  Klocki hamulcowe - komplet, 666681 • ROULUNDS BRAKING • sklep e-autoparts.pl. Część znajduje się w kategorii