Części do samochodów e-autoparts.pl
5 / 5 (418 ocen)
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, przerwa 13:00 - 14:00
magazyn: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, sobota 9:00 - 11:00
Napisz do nas ikona email
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, przerwa 13:00 - 14:00
magazyn: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, sobota 9:00 - 11:00
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » tarcza hamulcowa » 37-1121

Tarcza hamulcowa
37-1121
KAGER

cena brutto
127.40 zł

Kup
    Ocena:
numery handlowe: 425117, 982001412, BD1051
numer części: 37-1121
dostawca: KAGER
Tarcza hamulcowa, KAGER, 37-1121
Średnica [mm]:278
Wysokość [mm]:48,5
Typ tarczy hamulcowej:wentylowany
Grubość tarczy hamulcowej [mm]:25
Wymiar gwintu:13,8
Minimalna grubość [mm]:23
Ilość otworów:5
średnica otworu centrujacego [mm]:63,5
średnica otworu [mm]:108


Cena dotyczy 1 tarczy hamulcowej.
Status produktu: Normal
Sprawdź zastosowanie wybranej części
numery OEM:
FORD 1 223 663
FORD 1 223 665
FORD 1 253 730
FORD 1 320 352
FORD 1223663
FORD 1223665
FORD 1253729
FORD 1253730
FORD 1320352
FORD 1373369
FORD 1469082
FORD 1501058
FORD 1501069
FORD 1575734
FORD 1686723
FORD 1734696
FORD 1790221
FORD 3M51 2C375-A1D
FORD 3M512 C375 AA
FORD 3M512 C375 AC
FORD 3M512 C375 AD
FORD 3M512 C375 DA
FORD 3M512C375AC
FORD 3M512C375AD
FORD 6M512C375AA
FORD 7M51-1125-FA
FORD 7M511125FA
FORD AV61 1125 BA
FORD AV61 1125-BB
FORD AV61 1125-DA
FORD AV61 1125-DB
FORD AV61-1125-BA
FORD AV61-1125-BB
FORD AV611125BA
FORD AV611125BB
MAZDA 6M512C375AA
VOLVO 274 509
VOLVO 274509
VOLVO 274521
VOLVO 31262718
VOLVO 31262720
VOLVO 31302573
VOLVO 31329122
VOLVO 31362411
CHANGAN FORD MAZDA BV611125AA