Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22/100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek 9:00 - 15:00
Napisz do nas ikona email
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22/100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek 9:00 - 15:00
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » tarcza hamulcowa » 186819

Tarcza hamulcowa
186819
VALEO

    Ocena:
numer części: 186819
dostawca: VALEO
Tarcza hamulcowa, VALEO, 186819
Strona zabudowy:Oś przednia
Typ tarczy hamulcowej:wentylowany
średnica zewnętrzna [mm]: 278,1
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25
średnica otworu centrujacego [mm]: 63,6
Wysokość [mm]: 48,5
Minimalna grubość [mm]: 23
Felga, ilość otworów: 5
Ciężar [kg]: 14,37
Status produktu: Normal
Sprawdź zastosowanie wybranej części
numery OEM:
FORD 1223663
FORD 1223665
FORD 1253729
FORD 1253730
FORD 1320352
FORD 1373369
FORD 1469082
FORD 1501058
FORD 1501069
FORD 1575734
FORD 1734696
VOLVO 274509
VOLVO 31262718
VOLVO 31362411