Części do samochodów e-autoparts.pl
5 / 5 (418 ocen)
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, przerwa 13:00 - 14:00
magazyn: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, sobota 9:00 - 11:00
Napisz do nas ikona email
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, przerwa 13:00 - 14:00
magazyn: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, sobota 9:00 - 11:00
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » 23-0685

Tarcza hamulcowa
23-0685
METELLI CIFAM

    Ocena:
numer części: 23-0685
dostawca: METELLI CIFAM

Status produktu: nie dostarczane więcej przez producenta
zastąpiony przez 23-0685C
Sprawdź zastosowanie wybranej części
numery OEM:
FORD 1223663
FORD 1223665
FORD 1253729
FORD 1253730
FORD 1320352
FORD 1373369
FORD 1501069
FORD 1575734
FORD 1686723
FORD 1734696
FORD 1790221
VOLVO 274509
VOLVO 31262718
zamienniki:
142.1143
Car S.p.A (InterCar)
351176420500
MAGNETI MARELLI
302 335
TOPRAN
202582
NK
204848
NK
1815202582
SBS
1815344848
SBS
NBD1258
NATIONAL
NBD1745
NATIONAL
F1009VR
LPR
F1028V
LPR
197461
VALEO
142.1741
Car S.p.A (InterCar)