Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22/100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek 9:00 - 15:00
Napisz do nas ikona email
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22/100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek 9:00 - 15:00
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » tarcza hamulcowa » 92141203

Tarcza hamulcowa, PRO
92141203
TEXTAR

cena brutto
135.00 zł

Kup
    Ocena:
numery handlowe: 98200 1412 , 98200 1412 0 1 , 982001412, 98200141201, 98200141201PRO
numer części: 92141203
dostawca: TEXTAR
Tarcza hamulcowa, PRO, TEXTAR, 92141203
Typ tarczy hamulcowej:wentylowany wewnętrznie
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca:bez piasty koła
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca:bez sworznia mocującego koła
Powierzchnia:pokryty
średnica [mm]: 278
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25,0
Wysokość [mm]: 48,5
Wzór otworów/Ilość otworów: 05/05
Minimalna grubość [mm]: 23,0
średnica otworu [mm]: 108,0
średnica otworu centrujacego [mm]: 63,6
Ciężar [kg]: 7,4
Długość opakowania [cm]: 33
Szerokość opakowania [cm]: 31,5
Wysokość opakowania [cm]: 12
Techniczny numer informacyjny: 98200 1412 0 1 PRO

Cena dotyczy 1 tarczy hamulcowej.
Status produktu: nie dostarczane więcej przez producenta
zastąpiony przez 92141205
Sprawdź zastosowanie wybranej części
numery OEM:
FORD 1223663
FORD 1223665
FORD 1253729
FORD 1253730
FORD 1320352
FORD 1373369
FORD 1469082
FORD 1501058
FORD 1501069
FORD 1575734
FORD 1734696
FORD 3M512C375AC
FORD 3M512C375AD
FORD 7M511125FA
FORD AV611125BA
FORD AV611125BB
VOLVO 274509
VOLVO 31262718
VOLVO 31362411