Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22/100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek 9:00 - 15:00
Napisz do nas ikona email
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22/100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
magazyn: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek 9:00 - 15:00
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » tarcza hamulcowa » 0 986 479 173

Tarcza hamulcowa
0 986 479 173
BOSCH

cena brutto
119.00 zł

Kup
    Ocena:
numery handlowe: BD1051 , E190R02C03480204
numer części: 0 986 479 173
dostawca: BOSCH
Tarcza hamulcowa, BOSCH, 0 986 479 173
Tarcza hamulcowa, BOSCH, 0 986 479 173
Tarcza hamulcowa, BOSCH, 0 986 479 173
Tarcza hamulcowa, BOSCH, 0 986 479 173
Tarcza hamulcowa, BOSCH, 0 986 479 173
Typ tarczy hamulcowej:wentylowany
Powierzchnia:pokryty
Przetwarzanie:wysoko nawęglany
Typ tarczy hamulcowej:wentylowany wewnętrznie
średnica [mm]: 278
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25
Minimalna grubość [mm]: 23
Wysokość [mm]: 48,5
średnica otworu [mm]: 108
Średnica piasty koła [mm]: 63,6
Ilość otworów: 5
spełnia wymagania Normy ECE: ECE-R90
średnica otworu do [mm]: 13,8

Cena dotyczy 1 tarczy hamulcowej.
Status produktu: Normal
Sprawdź zastosowanie wybranej części

Ważnym składnikiem układu hamulcowego współczesnego samochodu są tarcze hamulcowe firmy BOSCH o numerze 0 986 479 173 .
Wpływ tarcz hamulcowych na bezpieczeństwo podróżujących jest trudny do przecenienia. Badania jakim sa poddawane przeprowadzane są na wyspecjalizowanych stanowiskach badawczych.
Ocena wyników testów jest sprawą wykwalifikowanych profesjonalistów z dziedziny bezpieczeństwa oraz technologów produkcji.
Opinie użytkowników o prezentowanym wyrobie - tarcze hamulcowe BOSCH 0 986 479 173 potwierdzają ich wysoką jakość i cechy użytkowe.
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
numery OEM:
FORD 1223663
FORD 1223665
FORD 1320352
FORD 1373369
FORD 1469082
FORD 1501069
FORD 1575734
FORD 1686723
FORD 1734696
FORD 1790221
FORD 3M51 2C375-A1D
FORD 3M512 C375 AA
FORD 3M512 C375 AC
FORD 3M512 C375 AD
FORD 3M512 C375 DA
FORD 3M512C375A1D
FORD 3M512C375AA
FORD 3M512C375AC
FORD 3M512C375AD
FORD 3M512C375DA
FORD 6M512C375AA
FORD 7M51 1125 FA
FORD AV61 1125 BA
FORD AV61 1125-BB
FORD AV61 1125-DA
FORD AV61 1125-DB
MAZDA 6M512C375AA
VOLVO 274509
VOLVO 31262718
VOLVO 31362411
zamienniki:
142.1143
Car S.p.A (InterCar)
351176420500
MAGNETI MARELLI
1815202582
SBS
1815344848
SBS