Części do samochodów e-autoparts.pl
5 / 5 (418 ocen)
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, przerwa 13:00 - 14:00
magazyn: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, sobota 9:00 - 11:00
Napisz do nas ikona email
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
Dział sprzedaży:
22 100 15 90
konsultanci: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, przerwa 13:00 - 14:00
magazyn: poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00, sobota 9:00 - 11:00
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » tarcza hamulcowa » BG3868

Tarcza hamulcowa
BG3868
Delphi (Lockheed)

    Ocena:
numer części: BG3868
dostawca: Delphi (Lockheed)
Tarcza hamulcowa, Delphi (Lockheed), BG3868
Specyfikacje asortymentowa:przykręcany
Typ tarczy hamulcowej:wentylowany
średnica [mm]: 278
średnica otworu centrujacego [mm]: 63,54
Głębokość [mm]: 48,5
Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25
Minimalna grubość [mm]: 23
Ilość otworów: 5
Status produktu: Normal
Sprawdź zastosowanie wybranej części
numery OEM:
FORD 1223663
FORD 1223665
FORD 1253729
FORD 1253730
FORD 1320352
FORD 1373369
FORD 1469082
FORD 1501069
FORD 1575734
FORD 1734696
FORD 1790221
VOLVO 274509
VOLVO 31262718
VOLVO 31341642
VOLVO 31362411