
| Gwintowana złączka | 1/8'' x 27 NPT |
| nr EAN | 8053379026692 |

| Gwintowana złączka | 1/8'' x 27 NPT |
| nr EAN | 8053379026821 |

| Gwintowana złączka | 3/8'' x 18 NPTF |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379030378 |

| Wymiar gwintu | 1/8-27NPT |
| Rozmiar klucza | 13 |
| nr EAN | 8012510040867 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Kolor wtyczki | jasnoszary |
| Wymiar gwintu | 3/8"-18NPTF |
| Rozmiar klucza | 24 mm |
| dla numeru OE | 6810428 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | 1/8" x 27 NPTF |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | czerwony |

| Ilość biegunów | 2 |
| Wymiar gwintu | 3/8" x 18 NPTF |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Oznaczenie koloru | szary |

| Wymiar gwintu | 1/8x27 NPTF |
| nr EAN | 3531650011407 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Fiat STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D Multijet (192DXT1B).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Fiat STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D Multijet (192DXT1B) produkowanego od 2005.09 do roku 2008.08
Jeżeli twój Fiat dysponuje silnikiem o mocy 150 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak przegub napędowy, silnik wycieraczek, łacznik stabilizatora
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Fiat STILO Multi Wagon (192_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Fiat STILO Multi Wagon (192_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Fiat z rocznika od 2005.09 do roku 2008.08, i mocy silnika 150 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026