| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9332-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270266720 |
| Oś przednia, z prawej |
| Ciśnienie gazu |
| Kolumna amortyzatora |
| Dwururka |
| Górny trzon |
| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9335-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270266751 |
| Oś tylna |
| Ciśnienie gazu |
| Kolumna amortyzatora |
| Dwururka |
| Górne oko |
| Dolne oko |
| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9336-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270266768 |
| Ciśnienie gazu |
| Amortyzator teleskopowy |
| Dwururka |
| Górne oko |
| Dolne oko |
| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9331-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270266713 |
| Oś przednia, z lewej |
| Ciśnienie gazu |
| Kolumna amortyzatora |
| Dwururka |
| Górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X168.5A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 315 444 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872826308 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X168.5A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 315 443 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872826322 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X168.5A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 315 446 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872826346 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X168.5A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 315 445 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872826360 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X159A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 315 448 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872826384 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X159A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 315 447 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872826407 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SE27/13X154A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872826469 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SE32/15X147A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872826483 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SE32/15X130A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872825899 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj łożyskowania | Poduszka gumowa |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| dla numeru OE | 525448 |
| nr EAN | 3660872424273 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 64 (z 64 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Volkswagen PASSAT B5 (3B2) 2.5 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PASSAT B5 (3B2) 2.5 TDI
produkowanego od 1998.07 do roku 2000.11
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 150 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Volkswagen PASSAT B5 (3B2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Volkswagen PASSAT B5 (3B2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen
z rocznika od 1998.07 do roku 2000.11, i mocy silnika 150 KM
.