
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258478063 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258618490 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258614058 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| nr EAN | 4260426622378 |

| nr EAN | 4260426623467 |

| nr EAN | 4260426623474 |

| Grubość [mm] | 109,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 60,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70,0 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,039 |
| nr EAN | 4027816315384 |

| Grubość [mm] | 86,0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 61 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 68 |
| dla numeru OE | 31 33 1 137 932 |
| nr EAN | 4027816360742 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0174 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 8052553021669 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5902473057541 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| nr EAN | 4909500671160 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Numer seryjny | 4012830 |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5901159110570 |

| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Parametr | SEXOV32X199A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| nr EAN | 5900427326200 |

| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Parametr | SEXOV32X199A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5907558502763 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 314 740 0003 |
| nr EAN | 4040074368503 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Ciężar [kg] | 3,000 |
| otwór Ø [mm] | 35 |
| maks. długość [mm] | 590 |
| min. długość [mm] | 393 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 67,7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 13 |
| Wysokość opakowania [cm] | 13 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 15,8 |
| nr EAN | 5412096539749 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Ciężar [kg] | 1,500 |
| otwór Ø [mm] | 35 |
| maks. długość [mm] | 576 |
| min. długość [mm] | 395 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 61,7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 14 |
| Wysokość opakowania [cm] | 14 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 15,8 |
| nr EAN | 5412096541643 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,800 |
| otwór Ø [mm] | 35 |
| maks. długość [mm] | 378 |
| min. długość [mm] | 249 |
| parzyste numery artykułów | 742057SP |
| Długość opakowania [cm] | 56,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 25 |
| nr EAN | 5412096575532 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,700 |
| otwór Ø [mm] | 35 |
| maks. długość [mm] | 358 |
| min. długość [mm] | 249 |
| parzyste numery artykułów | 742066SP |
| Długość opakowania [cm] | 56,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 25 |
| nr EAN | 5412096575969 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9172-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270265129 |
| Ciśnienie gazu | |
| Amortyzator teleskopowy | |
| Dwururka | |
| Dolne oko | |
| Górny trzon |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Parametr | SEXOV32X199A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872138678 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Parametr | SEXOV32X184A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wersja wzmocniona | |
| nr EAN | 4013872138654 |

| Parametr | SFE36/25X104A |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Wersja wzmocniona | |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872180776 |

| Grubość [mm] | 109,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 60,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70,0 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,039 |
| nr EAN | 4044688315380 |

| dla numeru OE | 33 52 1 093 646 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Bmw 3 (E46) 318 i.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 (E46) 318 i produkowanego od 2001.09 do roku 2005.02
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 143 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Bmw 3 (E46)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Bmw 3 (E46) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2001.09 do roku 2005.02, i mocy silnika 143 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025