| średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 90,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 4040074446744 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295114971 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | nieodkłócony |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295056370 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | nieodkłócony |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295178119 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| nr EAN | 3286061779681 |
Status produktu: Normalny
| Masa [g] | 68 |
| Szerokość 1 [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 885 |
| nr EAN | 3413521206993 |
Status produktu: Normalny
| Masa [g] | 70 |
| Szerokość 1 [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 925 |
| nr EAN | 3413521206962 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 510 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425741164 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755505 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Wymiar gwintu | M20x1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,5 |
| nr EAN | 3276425860001 |
Status produktu: Normalny
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
| nr EAN | 3276426285001 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425785748 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425750050 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 63 (z 63 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Fiat IDEA (350_) 1.3 D Multijet.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Fiat IDEA (350_) 1.3 D Multijet
produkowanego od 2004.01
Jeżeli twój Fiat dysponuje silnikiem o mocy 70 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Fiat IDEA (350_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Fiat IDEA (350_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Fiat
z rocznika od 2004.01, i mocy silnika 70 KM
.