
| Długość 1/Długość 2 [mm] | 1220/1840 |
| Długość [mm] | 1840 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Kolor wtyczki | żółty |
| nr EAN | 8717109500875 |

| Długość [mm] | 1000 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8717109500899 |

| Długość 1/Długość 2 [mm] | 1345/1720 |
| Długość [mm] | 1720 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Kolor wtyczki | żółty |
| nr EAN | 8717109515589 |

| Długość [mm] | 1215 |
| Długość całkowita [mm] | 1855 |
| Dostępne MAPP-Code |

| Długość [mm] | 1000 |
| Dostępne MAPP-Code |

| Liczba przewodów | 4 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 3165143342343 |

| nr EAN | 3165141985597 |

| nr EAN | 3165143419052 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1035 |
| nr EAN | 5012759465295 |

| Ilość podłączonych styków | 3 |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| nr EAN | 5012759511459 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | czarny |
| Wymiar gwintu | M12*1.5 |
| Rozmiar klucza | 19MM |
| nr EAN | 5012759990209 |

| Jakość | OE |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Masa [g] | 95 |
| nr EAN | 8717613016800 |

| Jakość | OE |
| Ograniczenia producenta | DENSO |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| Długość przewodu [mm] | 620 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Masa [g] | 115 |
| nr EAN | 8717613023310 |

| Jakość | OE |
| Ograniczenia producenta | DENSO |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| Długość przewodu [mm] | 800 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Masa [g] | 125 |
| nr EAN | 8717613023327 |

| Długość przewodu [mm] | 350 |
| Masa [g] | 100 |
| nr EAN | 8717613114704 |

| Długość przewodu [mm] | 160 |
| Gwintowana złączka | M12 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379138241 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 290 |
| Liczba przewodów | 4 |
| nr EAN | 8053379074549 |

| Od ciśnienia [Pa] | 10000 |
| Do ciśnienia [Pa] | 130000 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 8435050637104 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Opór [Ohm] | 130 |
| nr EAN | 8435050643488 |

| Długość [mm] | 210 |
| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| dla numeru OE | 9125463 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816286110 |

| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj czujnika | Potencjometr suwakowy |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| nr EAN | 4082300283518 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300306163 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Długość przewodu [mm] | 300 |
| nr EAN | 4082300804546 |

| Numer seryjny | K8996313 |
| nr EAN | 5901159291118 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Liczba przewodów | 4 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 5907558527162 |

| Ilość przewodów | 4 |
| Wersja | Air Fuel Ratio |
| Długość przewodu [mm] | 520 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Kierunek obrotów | przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| dla numeru OE | 8641281 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| nr EAN | 4010326813440 |

| Ciężar netto [g] | 30 |
| nr EAN | 5902048924346 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| kod | BB1K |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048081940 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Wymagana ilość | 1 |
| Kod silnika | D7F720/D7F764/D7F766 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048081261 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| kod | BB1K |
| Ciężar netto [g] | 100 |
| nr EAN | 5902048023339 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| kod | BB1K |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 5902048023346 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| kod | BB1K |
| Ciężar netto [g] | 98 |
| nr EAN | 5902048023353 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| kod | BB1K |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048063991 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| kod | BB0F/BB10/BB2D/BB2H |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048925923 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| kod | BB1K |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048907042 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| kod | BB0F/BB10/BB2D/BB2H |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| nr EAN | 5902048897282 |

| Ciężar netto [g] | 60 |
| nr EAN | 5908281472446 |

| Długość przewodu [mm] | 990 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| nr EAN | 4031185324434 |

| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 810 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 1000 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | żeński |
| Kolor wtyczki | czarny |

| Długość [mm] | 210 |
| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688286116 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ciężar [kg] | 0,029 |
| nr EAN | 4046001695681 |

| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| nr EAN | 3531650033515 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Renault CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,....
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,... produkowanego od 1998.09 do roku 2010.02
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 58 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Renault CLIO II (BB_, CB_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Renault CLIO II (BB_, CB_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 1998.09 do roku 2010.02, i mocy silnika 58 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020