
| Grubość [mm] | 72,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 24,2 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 125,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Ilość otworów | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 1,12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| nr EAN | 4054228021886 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Numer pozycji od | 11319 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Ilość biegunów | 3 |
| Wymiar gwintu | M 12 x 1,5 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |

| Rok prod. do | 201010 |
| Kod silnika | DV6ATED4,DV6TED4B |
| Średnica [mm] | 12,5 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 3276422556013 |

| Rok prod. do | 201010 |
| Rozmiar klucza | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 3276427000559 |

| Rok prod. do | 200711 |
| Kod silnika | DV6ATED4,DV6TED4B |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 3276422540159 |

| Rok prod. do | 201010 |
| Długość [mm] | 231,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Głębokość zabudowy [mm] | 175 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276423662256 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276423664489 |

| Ciężar [kg] | 0,044 |
| nr EAN | 4046001687334 |

| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Długość przewodu [mm] | 820 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| nr EAN | 4046001852862 |

| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650021994 |

| Wymiar gwintu | 12 mm |
| nr EAN | 3531650032310 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Citroën C4 I (LC_) 1.6 HDi.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën C4 I (LC_) 1.6 HDi produkowanego od 2004.11 do roku 2011.07
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 90 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Citroën C4 I (LC_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Citroën C4 I (LC_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën z rocznika od 2004.11 do roku 2011.07, i mocy silnika 90 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025