| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| dla numeru PR | UC6 |
| dla numeru PR | 1JA |
| dla numeru PR | 1JC |
| dla numeru PR | UC4 |
| dla numeru PR | UC5 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wysokość [mm] | 176 |
| nr EAN | 4031185370691 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wymagana ilość | 2 |
| Masa [g] | 58 |
| Wysokość [mm] | 180 |
| Średnica 1 [mm] | 37 |
| Średnica 2 [mm] | 56 |
| nr EAN | 8033989138664 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 193 |
| Masa [g] | 67 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica 1 [mm] | 63,6 |
| Średnica 2 [mm] | 74 |
| nr EAN | 8033989139067 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Termoplast |
| dla numeru OE | 1K0513425D |
| Wysokość [mm] | 178 |
| Masa [g] | 45 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica 1 [mm] | 36 |
| Średnica 2 [mm] | 53 |
| nr EAN | 8033989195148 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Wersja wzmocniona | |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SEOV30/13X219A |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872500864 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Sprawdź numer OE | |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 FM |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 MS |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV30/13X212A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872602063 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 CE |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 GG |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 JG |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 MC |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 MD |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 ME |
| dla numeru OE | 7N0 513 049 P |
| dla numeru OE | 7N0 513 049 Q |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Sprawdź numer OE | |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 CE |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 GG |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 JG |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 MC |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 MD |
| dla numeru OE | 1K0 513 029 ME |
| dla numeru OE | 7N0 513 049 P |
| dla numeru OE | 7N0 513 049 Q |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SEOV30/13X212A |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872473106 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Sprawdź numer OE | |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 DK |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 FF |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 HB |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 HE |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 JB |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X164A |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872967797 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Sprawdź numer OE | |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 CC |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 EJ |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 HK |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 HM |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 HN |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 HP |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 JA |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X164A |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872959617 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Sprawdź numer OE | |
| dla numeru OE | 1T0 413 031 EQ |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X164A |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872967810 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | ST32/22XA |
| Zamiana tylko w parach | |
| Średnica obudowy [mm] | 50 |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 80,0 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4044688360069 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia od | 1P-B-000 001 |
| dla numeru PR | UC4 |
| Długość [mm] | 178 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 36,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 53,0 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Kształt | okrągły |
| nr EAN | 4044688386571 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Materiał osłony | Termoplast |
Status produktu: Normalny
| kod | CAYC |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Zamiana tylko w parach | |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
Status produktu: Normalny
| dla numeru PR | 1JA |
| dla numeru PR | 1JC |
| dla numeru PR | 1JE |
| dla numeru PR | 1JF |
| dla numeru PR | UC5 |
| dla numeru PR | UC6 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Kształt | okrągły |
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 177 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 68 (z 68 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Seat LEON (1P1) 1.6 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Seat LEON (1P1) 1.6 TDI
produkowanego od 2010.02 do roku 2012.12
Jeżeli twój Seat dysponuje silnikiem o mocy 105 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Seat LEON (1P1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Seat LEON (1P1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Seat
z rocznika od 2010.02 do roku 2012.12, i mocy silnika 105 KM
.