
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B3 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SM |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Dopuszczenie przez producenta | AVTOVAZ (Lada Cars) |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B6 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B7 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C937-A |
| Zalecenie producenta oleju | VW 503 01 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ L1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | Volvo 97341 |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.633539 (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.6335xx (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 03D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 17C |
| Zalecenie producenta oleju | Allison C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron IIIG |
| Zalecenie producenta oleju | Mercon |
| Zalecenie producenta oleju | TE-ML 09 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ L2 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB Approval 236.7 |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.633539 (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.6335xx (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 11A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |
| Zalecenie producenta oleju | Allison C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Caterpillar CAT TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron II |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron IID |
| Zalecenie producenta oleju | ESR-M2C163-A |
| Zalecenie producenta oleju | Renk Doromat |
| Zalecenie producenta oleju | TE-ML 09 |
| Zalecenie producenta oleju | Type A suffix A |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97340 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 339 V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 339 Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 236.7 |
| Dopuszczenie przez producenta | VOITH H55.6335.39 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 11A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295016671 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295124604 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 74 |
| nr EAN | 3286061702696 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 256 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 62 |
| nr EAN | 3286061697077 |

| Grubość [mm] | 2 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Jakość | CU-AFM |
| Kształt | Wersja C |

| Długość [mm] | 690 |
| nr EAN | 7316573391449 |

| Długość [mm] | 712 |
| Szerokość [mm] | 10,68 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 3 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573396208 |

| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Masa [g] | 55 |
| Szerokość 1 [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 685 |
| nr EAN | 3413521207150 |

| Materiał | Miedź |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 16 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Kształt | Wersja C |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 55 |
| Wymiar gwintu | M 20 x 1,5 |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |

| Materiał | Guma / metal |
| Materiał uszczelnienia wargowego | Guma |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |

| Wysokość [mm] | 62,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 202 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 264 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 202 |
| Ciężar [kg] | 0,3 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 4046001371240 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 480 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425741140 |

| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 510 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425741164 |

| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755505 |

| Kod silnika | E7F.7.30 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 63,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 264 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 205 |
| nr EAN | 3276425856073 |

| Kod silnika | E7F.7.30 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 54,5 |
| Wymiar gwintu | M20x1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 69,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 61,5 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,35 |
| nr EAN | 3276425860018 |

| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425785748 |

| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425750050 |

| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Długość [mm] | 126 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Ciężar [kg] | 0,062 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4046001273650 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Renault 19 II Chamade (L53_) 1.2.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault 19 II Chamade (L53_) 1.2 produkowanego od 1992.05 do roku 1994.09
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 60 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Renault 19 II Chamade (L53_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Renault 19 II Chamade (L53_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 1992.05 do roku 1994.09, i mocy silnika 60 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025