
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Opór [Ohm] | 1300 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 46 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Długość przewodu [mm] | 540 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074471647 |

| Numer podwozia od | 8D-W-280 001 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| --------------- | |
| Numer podwozia od | 8D-W-280 001 |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Wymagana ilość | 1 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Opór [Ohm] | 1650 |
| Długość przewodu [mm] | 920 |
| Ilość biegunów | 2 |
| parzyste numery artykułów | 114 800 0008 |
| nr EAN | 4040074181409 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Ciśnienie [bar] od | 0,253 |
| Ciśnienie [bar] do | 2,411 |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4040074294628 |

| Rodzaj korpusu | bez obudowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326916097 |

| Ciężar netto [g] | 32 |
| nr EAN | 5902048897695 |

| Ograniczenia producenta | HELLA |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar netto [g] | 90 |
| nr EAN | 5902048063595 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wymagana ilość | 2 |
| Ciężar netto [g] | 105 |
| nr EAN | 5908281470060 |

| Długość przewodu [mm] | 1100 |
| Ciężar netto [g] | 125 |
| nr EAN | 5908281470077 |

| Długość przewodu [mm] | 1025 |
| Wersja | Push On Connection |
| Ciężar netto [g] | 130 |
| nr EAN | 5908281470084 |

| Wersja | Screw Connection |
| Ciężar netto [g] | 130 |
| nr EAN | 5908281470091 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ciężar netto [g] | 1700 |
| nr EAN | 5908281482599 |

| Masa [g] | 13 |
| nr EAN | 8051267607800 |

| TECDOC-Nr silnika | 10814 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Techniczny numer informacyjny | SI 0100 |

| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 980 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| nr EAN | 8430320275116 |

| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1068 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| nr EAN | 8430320275154 |

| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Ilość biegunów | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| nr EAN | 8430320275291 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 920 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| nr EAN | 8430320295763 |

| Moment dokręcenia [Nm] | 6 |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z wpustem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworami |
| dopuszczalna prędkość maksymalna [km/h] | 250 |
| Zakres częstotliwości [MHz] | 433 |
| Kolor zaworu | srebrny |

| Rok prod. od | 199901 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 1000 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Kolor | czerwony/czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 890 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |

| Rok prod. od | 199901 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 990 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Kolor | czerwony/czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Rok prod. do | 199812 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 1040 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,31 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj korpusu | z obudową |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,11 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 5-biegowa |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 6-biegowa |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |


| Numer podwozia od | 8D-V-000 001 |
| Numer podwozia do | 8D-X-500 000 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688570369 |

| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688338259 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688347626 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ilość połączeń | 6 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4044688379320 |

| dla numeru OE | 4B0 919 275 A |

| Rok prod. od | 199902 |
| Kod silnika | AHU |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Opór [Ohm] | 1400 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 3276422541002 |

| TECDOC-Nr silnika | 10814 |
| Długość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285806 |

| TECDOC-Nr silnika | 10814 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 14 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,01922 |
| nr EAN | 4046001330568 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 5-biegowa |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 6-biegowa |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 5-biegowa |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 6-biegowa |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001342103 |

| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 8DY000001 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez klimatyzacji |
| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 8DY000001 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez klimatyzacji |
| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 8DY000001 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez klimatyzacji |
| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 8DY000001 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez klimatyzacji |
| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Ciężar [kg] | 0,004 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z automatycznym sterowaniem klimatycznym |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001466731 |

| Rok prod. od | 199901 |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Ilość biegunów | 6 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
| dla numeru OE | 4B0 907 503 A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| nr EAN | 4046001542817 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Ilość biegunów | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| nr EAN | 4046001547416 |

| Numer podwozia od | 8D-X-200 001 |
| alternatywnie | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 4046001356827 |

| Numer podwozia od | 8D-X-200 000 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | w środku |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,073 |
| nr EAN | 4046001331237 |

| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 8DY000001 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez klimatyzacji |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Rok prod. do | 199906 |
| Numer podwozia do | 8DX500000 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez klimatyzacji |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022090 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Audi A4 B5 Avant (8D5) 1.9 Hybrid.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A4 B5 Avant (8D5) 1.9 Hybrid produkowanego od 1998.03 do roku 2000.06
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 90 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Audi A4 B5 Avant (8D5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Audi A4 B5 Avant (8D5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 1998.03 do roku 2000.06, i mocy silnika 90 KM
.
Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025

Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024