
| nr EAN | 5907558572155 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez materiałów dodatkowych |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| średnica zewnętrzna [mm] | 116 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 98 |
| Felga, ilość otworów | 4 |
| nr EAN | 5907558595222 |

| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 45 |
| Ciężar [kg] | 0,043 |
| nr EAN | 5902659783356 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 5902659783400 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| nr EAN | 5902659783493 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| nr EAN | 5902659783349 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Kolor | czarny |
| nr EAN | 5902659793713 |

| dla numeru OE | 9658227880 |
| System tworzenia mieszanki paliwowej | Common Rail (CR) |

| dla numeru OE | 1920TL |
| System tworzenia mieszanki paliwowej | Common Rail (CR) |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałami dodatkowymi |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym magnet. pierścieniem nadajnika impulsów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym łożyskiem koła |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 30 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 117 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 98 |
| Felga, ilość otworów | 4 |
| Rodzaj łożyska | Łożysko kulkowe |
| nr EAN | 4040074453049 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074279229 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074294932 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074281178 |

| Dolot - Ø [mm] | 60 |
| Wylot - Ø [mm] | 60 |
| Długość [mm] | 96 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326924238 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| nr EAN | 4010326810203 |

| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Ciężar netto [g] | 475 |
| nr EAN | 5902048080943 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Średnica [mm] | 115,4 |
| Długość całkowita [mm] | 214 |
| Ilość połączeń | 2 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Techniczny numer informacyjny | PI 2004 |
| nr EAN | 4028977937071 |

| Liczba zestyków | 3 |
| Ciśnienie od [kPa] | 10 |
| ciśnienie do [kPa] | 240 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z wpustem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworami |
| dopuszczalna prędkość maksymalna [km/h] | 210 |
| Kolor obudowy | szary |
| Zakres częstotliwości [MHz] | 433 |
| Kolor zaworu | czarny |

| Strona zabudowy | z obu stron |



| Długość [mm] | 70 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 12,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4044688311979 |

| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 45 |
| Ciężar [kg] | 0,042 |
| nr EAN | 4044688451774 |

| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 45 |
| Ciężar [kg] | 0,043 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688661197 |

| Długość [mm] | 815 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| Długość opakowania [cm] | 13 |
| Szerokość opakowania [cm] | 13 |
| Wysokość opakowania [cm] | 3,8 |
| Techniczny numer informacyjny | 45000 0178 0 1 |
| nr EAN | 4019722501463 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Kolor | czarny |

| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ilość na oś | 2 |
| Felga, ilość otworów | 4 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 98 |
| dla numeru OE | 1 701 249 |
| dla numeru OE | 51824630 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Wymiar gwintu | M 12 x 1,5 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |

| Rozmiar klucza | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 3276427000559 |

| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 3276422551056 |

| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Opór [Ohm] | 850 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 3276422540395 |

| Długość [mm] | 231,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Głębokość zabudowy [mm] | 175 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276423662256 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276423664489 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001628399 |

| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ciężar [kg] | 0,019 |
| nr EAN | 4046001847899 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650021994 |

| Wymiar gwintu | 12 mm |
| nr EAN | 3531650032310 |

Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion produkowanego od 2008.11 do roku 2016.03
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 240 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2008.11 do roku 2016.03, i mocy silnika 240 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025