
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rok prod. od | 201010 |
| System hamulcowy | 17" |
| Ograniczenia producenta | MANDO |
| Długość [mm] | 117,0 |
| Wysokość [mm] | 48,4 |
| Grubość [mm] | 15,7 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Oznaczenie kontrolne | E9 90R - 01120/2799 |
| nr EAN | 3322938017125 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| System hamulcowy | 17" |
| Długość [mm] | 141,8 |
| Wysokość [mm] | 60,0 |
| Grubość [mm] | 17,8 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Oznaczenie kontrolne | E9 90R - 01107/2787 |
| nr EAN | 3322938269647 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System hamulcowy | 16" |
| Ograniczenia producenta | MANDO |
| Długość [mm] | 117 |
| Wysokość [mm] | 48,4 |
| Grubość 1 [mm] | 15,7 |
| Grubość 2 [mm] | 14,9 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Oznaczenie kontrolne | E9 90R-01120/2799 |
| nr EAN | 3322938277512 |

| Rok prod. od | 200812 |
| Rok prod. do | 201205 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System hamulcowy | MANDO |
| Szerokość [mm] | 117,1 |
| Wysokość [mm] | 48,2 |
| Grubość [mm] | 15,1 |
| Szerokość 2 [mm] | 117,1 |
| Wysokość 2 [mm] | 48,2 |
| Grubość 2 [mm] | 15,4 |
| Numer WVA | 25520 |
| Numer WVA | 25521 |
| Numer WVA | 25522 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze stykiem zużycia |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez podkładki wytłumiającej |
| Oznaczenie kontrolne | ECE-R90 |
| Ciężar [kg] | 1,1 |
| nr EAN | 3276423011344 |

| Parametr | 08- |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System hamulcowy | MANDO |
| Szerokość 1 [mm] | 117 |
| Wysokość 1 [mm] | 48 |
| Grubość [mm] | 15 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 2 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 APPROVED |
| nr EAN | 4250238756163 |

| System hamulcowy | 17" |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rok prod. od | 201201 |
| System hamulcowy | BREMBO |
| Szerokość [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 69 |
| Grubość [mm] | 15 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 4 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 APPROVED |
| nr EAN | 4250238781660 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System hamulcowy | 16" |
| System hamulcowy | MANDO |
| Szerokość [mm] | 117 |
| Wysokość [mm] | 48 |
| Grubość [mm] | 16 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 APPROVED |
| nr EAN | 4250238783008 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| System hamulcowy | SUMITOMO |
| Szerokość [mm] | 127 |
| Wysokość [mm] | 77 |
| Grubość [mm] | 17 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 8 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 APPROVED |
| nr EAN | 4250238785576 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii klocki hamulcowe do Hyundai GENESIS coupe 2.0 T.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Hyundai GENESIS coupe 2.0 T produkowanego od 2008.01 do roku 2012.12
Jeżeli twoje Hyundai dysponuje silnikiem o mocy 214 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii klocki hamulcowe do Hyundai GENESIS coupe? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na klocki hamulcowe do Hyundai GENESIS coupe w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Hyundai z rocznika od 2008.01 do roku 2012.12, i mocy silnika 214 KM
.
Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025

Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024