| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4025258472993 |
Status produktu: Normalny
zastąpiony przez 19-106397
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258470050 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4025258472986 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| nr EAN | 4025258434625 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4260426621517 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4260426621999 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5902473053222 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5902473061685 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500455944 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4909500321003 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4909500356807 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500882962 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Numer seryjny | 4000260 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5901159091329 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Numer seryjny | 4000360 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5901159159203 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Numer seryjny | 4000400 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5901159091381 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Numer seryjny | 4080022 |
| nr EAN | 5901159112444 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Numer seryjny | K4010020 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| nr EAN | 5901159233347 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| nr EAN | 5900427332836 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 5900427348691 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5900427346611 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5907558502237 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | S30X139A |
| nr EAN | 5907558561029 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 412 9020/S |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 412 0003 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 412 0003/S |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 640 0010 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 412 1020/S |
| nr EAN | 4040074299586 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 3,900 |
| otwór Ø [mm] | 27 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 20 |
| nr EAN | 5412096504501 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Ciężar [kg] | 1,300 |
| otwór Ø [mm] | 25,4 |
| maks. długość [mm] | 418 |
| min. długość [mm] | 265 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 34,7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 5,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 5,3 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 11 |
| nr EAN | 5412096529481 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 38 |
| nr EAN | 4031185170956 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 12 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 239 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 62 |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 50 |
| nr EAN | 4031185171151 |
Status produktu: Normalny
| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9503-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270268434 |
| Oś przednia |
| Ciśnienie oleju |
| Kolumna amortyzatora |
| Górny trzon |
| Parametr | SFE30/20X167A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872441525 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE32/22X155A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wersja wzmocniona | |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872101375 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Parametr | S30X139A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872553938 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górne oko, dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia: | dwururka |
| Liczba na oś: | 2 |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Ciężar netto [kg]: | 1,24 |
| Ciężar brutto [kg]: | 1,33 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Materiał osłony | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 180 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 1 do 34 (z 34 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Volkswagen PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion
produkowanego od 2010.08 do roku 2014.12
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 140 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Volkswagen PASSAT B7 (362)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Volkswagen PASSAT B7 (362) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen
z rocznika od 2010.08 do roku 2014.12, i mocy silnika 140 KM
.