| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4031185296045 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| nr EAN | 4058787042696 |
Status produktu: Normalny
| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9244-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270265846 |
| Ciśnienie gazu |
| Kolumna amortyzatora |
| Dwururka |
| Dolne oko |
| Górny trzon |
| Parametr | SFE36/18X137A |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872697502 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV30/13X215A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872697649 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE36/18X137A |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872697625 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV30/13X215A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872697663 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | TT32/20X138ED |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 319 000 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872960149 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | TT32/18X214ED |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 319 003 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872960163 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | TT32/18X214ED |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 319 002 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872960187 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | TT32/20X138ED |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 319 001 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872960125 |
Status produktu: Normalny
| Grubość [mm] | 160,0 |
| Materiał | PE (polietylen) |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4044688366047 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Materiał | PE (polietylen) |
| Wysokość [mm] | 157 |
Status produktu: Normalny
| Ilość na oś | 1 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Długość 1 [mm] | 525 |
| Długość 2 [mm] | 379 |
| Średnica [mm] | 32 |
| średnica obudowy amortyzatora [mm] | 20 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| nr EAN | 3322938190286 |
Status produktu: Normalny
| Grubość [mm] | 150 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4046001842191 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 65 (z 65 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Audi A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI quattro.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI quattro
produkowanego od 1997.07 do roku 2005.01
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 150 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Audi A6 C5 (4B2, 4B4)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Audi A6 C5 (4B2, 4B4) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 1997.07 do roku 2005.01, i mocy silnika 150 KM
.