
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258594176 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258683504 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4260426627960 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 8052553028590 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4909500827406 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Długość [mm] | 585 |
| Długość 2 [mm] | 387 |
| Typ amortyzatora | Moduł tłumienia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica 1 [mm] | 38 |
| Średnica 2 [mm] | 25 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
| nr EAN | 8001063833712 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 5901655150292 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| Parametr | ETOV36/11X162A |
| nr EAN | 5902659716682 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5903766342856 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 014 641 0002 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 014 641 0002/S |
| nr EAN | 4040074283165 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4040074297179 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | Siła tłumienia regulowana elektronicznie |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 3,300 |
| otwór Ø [mm] | 35 |
| Tryb pracy | elektroniczny |
| maks. długość [mm] | 504 |
| min. długość [mm] | 413 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 25 |
| nr EAN | 5412096438370 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | Siła tłumienia regulowana elektronicznie |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Ciężar [kg] | 3,300 |
| Tryb pracy | elektroniczny |
| parzyste numery artykułów | C2509L |
| Długość opakowania [cm] | 59,1 |
| Szerokość opakowania [cm] | 20,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 21,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096750373 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | Siła tłumienia regulowana elektronicznie |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Ciężar [kg] | 3,300 |
| Tryb pracy | elektroniczny |
| parzyste numery artykułów | C2508R |
| Długość opakowania [cm] | 59,1 |
| Szerokość opakowania [cm] | 20,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 21,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096750380 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9382-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270267222 |
| Oś tylna | |
| Ciśnienie gazu | |
| Amortyzator teleskopowy | |
| Rura pojedyncza | |
| Dolne oko | |
| Górny trzon |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | MT36X146A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872933952 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X88A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872972548 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii system poziomowania do Bmw 3 Touring (E91) 320 d.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 Touring (E91) 320 d produkowanego od 2004.12 do roku 2007.08
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 150 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii system poziomowania do Bmw 3 Touring (E91)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na system poziomowania do Bmw 3 Touring (E91) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2004.12 do roku 2007.08, i mocy silnika 150 KM
.
Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025