
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258600464 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4260426621524 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4260426621999 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| maks. długość [mm] | 636 |
| nr EAN | 4260426624372 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4260426624716 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez sprężyny talerzowej |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4909500006931 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500456040 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Numer seryjny | 4000260 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5901159091329 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Numer seryjny | 4010230 |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5901159205702 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
| nr EAN | 8001063401775 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5900427346611 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SF30/20X170A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5907558501926 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez sprężyny talerzowej |
| nr EAN | 5907558501896 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 412 0000/S |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 412 0000 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 412 0016/S |
| nr EAN | 4040074299579 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 740 0017 |
| nr EAN | 4040074299555 |

| Parametr | SF30/20X170A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872100828 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SXOV26X212A |
| nr EAN | 4013872033904 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii system poziomowania do Audi A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T produkowanego od 1997.12 do roku 2005.01
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 150 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii system poziomowania do Audi A6 C5 Avant (4B5, 4B6)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na system poziomowania do Audi A6 C5 Avant (4B5, 4B6) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 1997.12 do roku 2005.01, i mocy silnika 150 KM
.
Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025