
| Strona zabudowy | z lewej |
| Kolor | czerwony |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Sekcja | Część zewnętrzna |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | biały |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Rok modelowy do | 2013 |
| Jakość | Depo |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Sekcja | Część zewnętrzna |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | biały |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Kolor | czerwony |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rok modelowy do | 2013 |
| Jakość | Depo |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Funkcja lampy | ze światłem cofania |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Funkcja lampy | ze światłem tylnym |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Jakość | O.E. (Original) |
| parzyste numery artykułów | 714021481801 |
| nr EAN | 8001063572604 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Funkcja lampy | ze światłem cofania |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Funkcja lampy | ze światłem tylnym |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Jakość | O.E. (Original) |
| parzyste numery artykułów | 714021481701 |
| nr EAN | 8001063572598 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Sekcja | Część zewnętrzna |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Funkcja lampy | z oświetleniem tablicy rejestracyjnej |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Jakość | O.E. (Original) |
| parzyste numery artykułów | 714027051801 |
| nr EAN | 8001063479262 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Sekcja | Część zewnętrzna |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Funkcja lampy | z oświetleniem tablicy rejestracyjnej |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Jakość | O.E. (Original) |
| parzyste numery artykułów | 714027051701 |
| nr EAN | 8001063479125 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Sekcja | Część wewnętrzna |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Funkcja lampy | ze światłem cofania |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Jakość | O.E. (Original) |
| parzyste numery artykułów | 714027061801 |
| nr EAN | 8001063478890 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Sekcja | Część wewnętrzna |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Funkcja lampy | ze światłem cofania |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Jakość | O.E. (Original) |
| parzyste numery artykułów | 714027061701 |
| nr EAN | 8001063478999 |

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025