Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
konsultanci: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
magazyn:    poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » klocki hamulcowe » 6115832

Klocki hamulcowe - komplet 6115832 GIRLING

6115832 Klocki hamulcowe - komplet GIRLING
    Ocena:

numery handlowe:

23723 , 23724

numer części:

6115832

producent:

GIRLING

Ograniczenia producentaATE
Długość [mm]156,4
Wysokość [mm]67,2
Grubość [mm]18
nr EAN3322937444076
Status produktu: Normal

Sprawdź zastosowanie wybranej części

Klocki hamulcowe - komplet 6115832 GIRLING

numery OEM:
FORD 1223682
FORD 1321517
FORD 1360305
FORD 1508074
FORD 1519528
FORD 1566093
FORD 1695810
FORD 1712024
FORD 1753844
FORD 30681739
FORD 30715023
FORD 3M51-2K021-AA
FORD 3M51-2K021-AB
FORD 3M5J2K021A1A
FORD 8V41-2K021-AA
FORD AV61-2K021-BB
FORD CV6Z2001A
FORD ME3M-5J2K021-AA
MAZDA B3YH3323Z
MAZDA B3YH3323ZA
MAZDA BPYK3323Z
MAZDA BPYK3323ZA
MAZDA BPYK3323ZA9C
MAZDA BPYK3323ZC
MAZDA C2Y33323ZA
VOLVO 306817390
VOLVO 30683554
VOLVO 307150230
VOLVO 307369230
VOLVO 30742030
VOLVO 30793618
VOLVO 307936180
VOLVO 8683614
FORD USA 5S4Z2001AA
HAINAN MAZDA 7M512K021AALC
CHANGAN FORD MAZDA BV612001BA
CHANGAN FORD MAZDA CN152K021AA
CHANGAN FORD MAZDA CV612001BC
Aktualnie oglądany:  Klocki hamulcowe - komplet, 6115832 • GIRLING • sklep e-autoparts.pl. Część znajduje się w kategorii

klocki hamulcowe