| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| parzyste numery artykułów | MM-20037 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0052 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 8052553039121 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Wysokość zabudowy | 523 |
| parzyste numery artykułów | MM-20041 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0066 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 8052553039152 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Wysokość zabudowy | 523 |
| parzyste numery artykułów | MM-20040 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0067 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 8052553039183 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5902473054274 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5902473054281 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| parzyste numery artykułów | 334179 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500322086 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| parzyste numery artykułów | 334178 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500322109 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| parzyste numery artykułów | 334177 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500323441 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| parzyste numery artykułów | 334176 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500323465 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5900427324374 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5900427324381 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SFE32/20X194A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 311 038 |
| nr EAN | 5902659717559 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SFE32/20X194A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 311 039 |
| nr EAN | 5902659717566 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SFE30/20X177A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 290 078 |
| nr EAN | 5902659773654 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SFE30/20X177A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 290 079 |
| nr EAN | 5902659773661 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,400 |
| parzyste numery artykułów | G16178 |
| Długość opakowania [cm] | 57,1 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096471759 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,400 |
| parzyste numery artykułów | G16177 |
| Długość opakowania [cm] | 57,1 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096471766 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,500 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| parzyste numery artykułów | G16646 |
| Długość opakowania [cm] | 57,1 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096115509 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,500 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| parzyste numery artykułów | G16645 |
| Długość opakowania [cm] | 57,1 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096115516 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 12,1 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 236 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 75 |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| parzyste numery artykułów | A-3444GL |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 48,5 |
| nr EAN | 4031185066334 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 12,1 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 236 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 75 |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| parzyste numery artykułów | A-3444GR |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 48,5 |
| nr EAN | 4031185015899 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE32/20X194A |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 311 039 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872489015 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE32/20X194A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 311 038 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872489039 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 1 do 23 (z 23 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii system poziomowania do Volkswagen PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI
produkowanego od 1996.10 do roku 2000.11
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 110 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii system poziomowania do Volkswagen PASSAT B5 (3B2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na system poziomowania do Volkswagen PASSAT B5 (3B2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen
z rocznika od 1996.10 do roku 2000.11, i mocy silnika 110 KM
.