
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,115 |
| dla numeru OE | 8D0 927 803 |
| nr EAN | 4027816342618 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| nr EAN | 4027816347699 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Punkt włączania [°C] | 120 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| dla numeru OE | 058 919 501 A S1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4027816375210 |

| Ilość połączeń | 6 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4027816379324 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| dla numeru OE | 058 905 379 |
| nr EAN | 4054224716212 |

| Ilość zębów wałka wejściowego przekładni kierowniczej | 38 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 112 |
| Drążek / rozpórka | Popychacz |
| średnica zewnętrzna [mm] | 130,8 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Felga, ilość otworów | 5 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | zielony |
| Kolor | zielony |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300186628 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [Ohm] | 2080 |
| Opór [Ohm] | 294 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | biały |
| Kolor | biały |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Zakres temperatury [°C] | 25 |
| Zakres temperatury [°C] | 80 |
| nr EAN | 4082300154153 |

| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Opór [MOhm] | 500 |
| nr EAN | 4082300133295 |

| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [Ohm] | 980 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 700 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Tolerancja [%] | 15 |
| nr EAN | 4082300406306 |

| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4082300619218 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4082300676273 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Sposób montażu | wciśnięty |
| Kolor obudowy | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Kształt rękojeści | owalny |
| nr EAN | 4082300785418 |


| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Felga, ilość otworów | 5 |
| Numer seryjny | 4200156 |
| nr EAN | 5901159078603 |

| Numer seryjny | K9410110 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| nr EAN | 5901159120753 |

| Numer seryjny | K8800010 |
| nr EAN | 5901159269247 |

| Numer seryjny | K8800025 |
| nr EAN | 5901159269285 |

| Numer seryjny | K9000001 |
| nr EAN | 5901159195324 |

| Numer seryjny | K9410190 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| nr EAN | 5901159195140 |

| Numer seryjny | K8990128 |
| nr EAN | 5901159290685 |

| Numer seryjny | K8990129 |
| nr EAN | 5901159290418 |

| nr EAN | 8001063699066 |

| nr EAN | 8001063973432 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1020 |
| nr EAN | 5907558575514 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1035 |
| nr EAN | 5907558512335 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 965 |
| nr EAN | 5907558565782 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,100 |
| nr EAN | 5907558558470 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| nr EAN | 5907558599053 |

| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 5907558548242 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Średnica obudowy [mm] | 20 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 25,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 8,5 |
| nr EAN | 5907558548501 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| nr EAN | 5907558570922 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez materiałów dodatkowych |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| średnica zewnętrzna [mm] | 131 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 112 |
| Felga, ilość otworów | 5 |
| nr EAN | 5907558524444 |

| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| Liczba przewodów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez wtyczki |
| nr EAN | 5907558577907 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-924 |
| Ilość podłączonych styków | 2 |
| nr EAN | 5901619568200 |

| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 41 |
| nr EAN | 5901619521892 |

| Ilość połączeń | 6 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 5902659724823 |

| dla numeru OE | 4B0 919 275 A |
| nr EAN | 5902659735416 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez materiałów dodatkowych |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| średnica zewnętrzna [mm] | 131 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 56,2 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 43 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 112 |
| Felga, ilość otworów | 5 |
| Wysokość 1 [mm] | 75 |
| nr EAN | 5902659725608 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Opór [Ohm] | 1700 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Ilość biegunów | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| parzyste numery artykułów | 114 800 0007 |
| nr EAN | 5903766321356 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Opór [Ohm] | 1650 |
| Długość przewodu [mm] | 920 |
| Ilość biegunów | 2 |
| parzyste numery artykułów | 114 800 0008 |
| nr EAN | 5903766321363 |


| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 52 |
| dla numeru OE | 1J0 907 660 B |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Kolor wtyczki | jasnozielony |
| Długość całkowita [mm] | 730 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 41 |
| dla numeru OE | 078 905 381 A |

| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z manualną skrzynią biegów |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez materiałów dodatkowych |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| średnica zewnętrzna [mm] | 131 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 112 |
| Felga, ilość otworów | 5 |
| nr EAN | 4040074144497 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Punkt włączania [°C] | -40 |
| Punkt włączania [°C] | 150 |
| Wymiar gwintu | -- |
| Rozmiar klucza | -- |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Kolor | zielony |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4040074335406 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Opór [Ohm] | 1250 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 960 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | przygotowany dla wskaźnika zużycia |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z osłoną gumową |
| Ilość biegunów | 2 |
| rozgałęziony | 3 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| nr EAN | 4040074391075 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Opór [Ohm] | 1700 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 975 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | przygotowany dla wskaźnika zużycia |
| Ilość biegunów | 2 |
| rozgałęziony | 3 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| nr EAN | 4040074471395 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Punkt włączania [°C] | -40 |
| Punkt włączania [°C] | 120 |
| Średnica [mm] | 20 |
| Wymiar gwintu | -- |
| Rozmiar klucza | -- |
| Kolor | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074377741 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion produkowanego od 2008.11 do roku 2016.03
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 240 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2008.11 do roku 2016.03, i mocy silnika 240 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025